NOVINKY / Fotbalový bakovský tým ...

PŘÍPRAVKA ZABOJOVALA A DOČKALA SE PRVNÍHO BODU.

napsal Roman Vaněk

5. říjen 2020

Předposlední turnaj minisérie nejmladší věkové kategorie proběhl v areálu SK Kosmonosy. V prvním utkání jsme nastoupili proti domácímu týmu. Prakticky celý zápas jsme tahali za kratší konec, domácí nás jasně převyšovali a po zásluze vysoko zvítězili. V druhém utkání, proti SK Klášter, jsme trestuhodně promarnili vysoké poločasové vedení v poměru 6:1. V druhé půli soupeř hru vyrovnal a nakonec nerozhodný výsledek se promítl i na konečném výsledku hry. V posledním utkání proti SK Bělá jsme šanci na bodový zisk ztratili díky našim chybám. Mužstvo přesto zaslouží pochvalu za bojovnost a střeleckou koncovku.

Závěrečný turnaj minisérie se odehraje v našem areálu V Podstrání dne 11.10. od 10:00.