17.května, 17,45hod - Bakov n.Jiz, sportovní areál V Podstráních

Branky:  3.Puskajler, 10.Bareš, 29.Chromý, 38.a 62.Beránek, 70.Chromý

Sestava: Lehký - Brodský, Fanta, Čapek, Vaněk (Malina) - Korbář, Chromý, Kožíšek, Beránek (Maryška) - Smutný, Puskajler (Bareš)

Sled branek: 2:0, 2:2, 5:2, 5:3, 6:3

První minuty přinesly tlak soupeře. Ovšem až příliš se tlačili jeho hráči na naši branku. To znamenalo otevření jejich zadních vrátek a náš rychlý brejk po pravé straně byl smrtící. Zakončovatel úvodní gólové akce byl tak jako v Benátkách opět Vlčák - 1:0. Ten mohl po prostrčení balonu mezi beky skórovat podruhé. Ale balon měl na dlouhou nohu a po střetu s brankařem se pouze dokutálel těsně vedle branky. Druhý gól padl po důsledném napadání Oldy nejistého brankaře při jeho odkopu. Trefil ho totiž do prsou, a míč se pak dostal jednoduše do sítě- 2:0. Poté jsme měli další příležitosti ke zvýšení náskoku. Zde však platilo- nedáš, dostaneš. A to dvojnásobně. Po ztrátách míče před vápnem soupeře obrana propadla, a rychlý "kontry" znamenaly 2:2. Do konce poločasu se však ještě trefili z větší vzdálenosti Bery a Chromák.

I ve druhé půlce padaly góly. Nejprve zvyšoval náskok po přesném centru zprava umístěnou hlavičkou k delší tyči opět Bery-5:3. Pak Předměřice snížili. To ovšem bylo z jejich strany vše. Pro zranění třech hráčů (všichni natažené svaly - přijeli na poslední chvíli a rozcvičení moc nedali) dohrávali v osmi. Deset minut před koncem domluvené hrací doby (2x40min) Chromák ukončil utrpení neviňátek. Po jeho druhé "trefě", tentokrát velmi zblízka, rozhodčí (Paťan Špringer) odpískal předčasný konec.