zpět archiv

3/ FK Dobrovice - SG Bakov nad Jizerou  0:4 (0:2)

Branky: 10. Beránek, 13. Rýdl, 65.Smutný, 76. Bareš

Sestava: Lehký - Brodský, Fanta, Syrůček, Frélich (Vaněk) - Korbář, Resl, Chromý, Rýdl, Smutný - Beránek (Bareš)

Zápas rozhodl Milan Beránek svými brejky, do kterých jej vysílal Resl. První branka padla po přímočařé akci, jejíž počátek se zrodil před naším vápnem.Vaněk přihrál Reslovi a ten nějak neotálel a druhým dotekem vybídl nákopem za vysoko postavenou obranu Beránka k samostatnému nájezdu na branku - 1:0. O tři minuty později se uvolnění Beránka opakovalo. Tentokrát však po levé straně pádil na branku. Zpětná přihrávka na Rýdla znamenala pohodlné navýšení skore - 2:0. S rychlými ataky Beránka nebyl konec.Během prvního poločasu se podobné přečíslení ještě několikrát zopakovalo. Ale bez gólového efektu. Jako například ve 20.min. Na jejím konci byl Bareš, který ani na třikrát nepřekonal v těsné blízkosti ležícího brankaře. O chvíli později opět Beránkovu přihrávku nevyužil opět Bareš ke skórování. Nyní z důvodu jeho postavení mimo hru. Šancí jsme měli požehnaně. Po první části to mohlo být klidně 5:0. Soupeř téměř neohrozil Lehkého branku.Ve druhém dějství se hra příliš neměnila. Góly Smutného a konečně úspěšného Bareše jsme vyhráli rozdílem třídy.

2/ Sokol Libáň - SG Bakov nad Jizerou  ----

Zápas byl zrušen pro nedostatek hráčů.

1/ SG MSK - SG Bakov nad Jizerou 9:3 (5:0)

Branky: Beránek, Špringer, Korbář

Sestava: Lehký - Balogh, Fanta, Syrůček, Brodský (Vitmajer, Frélich) - Korbář, Špringer, Maryška, Chromý, Bláha (Hájek, Vaněk) - Beránek (Bareš)

Pěti góly zařídil jasnou výhru domácích momentálně útočník SK Doubrava Jiří Čugo Antoš. Čtyřmi zásahy v prvním poločase (první gól dal v 1.minutě zápasu) srazil na kolena celou bakovskou gardu. Na svých 5 tref potřeboval 7 příležitostí. Nám podobně přesný a odvážný střelec chyběl. Ve srovnání se sehraným domácím týmem nám chyběla také přesná příhrávka a lepší pohyb po trávníku. Domácí oproti minulému měření sil v Bakově na jaře tohoto roku (to jsme vyhráli 5:3) výrazně omladili kádr a my jsme naopak do Hradiště přijeli bez Sedláčka, Resla a Smetany.

Až po přestávce po dalších obdržených brankách jsme začali korigovat ostudné skóre. Snížení na 1:7 zajistil Bery, na 2:7 Jarda Špringer. Poslední úpravu skóre z naší strany provedl střelou z dálky Míra Korbář - 3:8. V tuto chvíli jsme bojovali alespoň o vítězství ve druhém poločase. Ale nakonec ani v tomto dějství jsme nebyli lepší a prohráli 3:4. Střelecké hody zakončil také střelou z dálky Jiří Korn Havlík.