Áčko smetlo Dlouhou Lhotu šeti góly

Dlouhá Lhota - Bakov 0:6 (0:4)

Další příprava proti vedoucímu mužstvu I.B třídy přinesla jednoznačnou výhru Bakova, který měl celé utkání pod kontrolou a jen díky nepřesnému zakončení nebylo skóre ještě vyšší. Oba celky nastoupili v neuplých sestavách. První branku připravil centrem Smetana pro Kořínka a do poločasu zvýšil vedení Bakova 2 x Vaněk, když byl vždy osamocen proti brankáři. Další šance Maliny a Vaňka zůstaly nevyužity. Prakticky jedinou nebezpečnou akci předvedli Lhoťáci za stavu 0:3, ale Strnadovu hlavička zblízka vyrazil reflexivně Janura. Poločas uzavřela střela Berana k tyči, kterou zvyšoval na 0:4. Druhý poločas nenabídl tolik šancí, ale skóre se stejně pohlo jen na straně Bakova. Nejprve krásným 50 metrovým poslal Frélich do brejku Berana - 0:5 a zanedlouho trefil Beran hattrick, když jeho střelu z trestného kopu na vzdálenější tyč brankář nečekal.

Sestava: Janura - Smetana (Koťátko), Zajíček, Flodrman, Bláha - Malina, Kořínek, Beran, Frélich, Nagy (60. Vaníček) - Vaněk (70. Špringer). Trenéři: L. Špringer a M. Syrůček.