SK Luštěnice - SK Bakov nad Jizerou 3:2 (3:0)

Přátelsky – hřiště UMT Mladá Boleslav

Branky: Mlynka, Sedláček

Sestava: Lehký – Smetana, Sedláček, Flodrman, Bláha  – Vaněk, Hůlka, Beran, Nagy, Kořínek – Mlynka

Střídání: Špringer, Malina

Komentář: Generálka na první mistrovský zápas se našemu A mužstvu moc nevydařila. S účastníkem 1 B třídy jsme prohráli v poměru 3:2. První poločas se nesl z naší strany ve znamení řady nepřesností, malého důrazu a pohybu. První branku jsme inkasovali po trestuhodném nevykrytí středu naší obrany a následném sólovém úniku hostujícího hráče. Druhá branka v naší síti skončila po rozehrání přímého kopu a nedůsledném pokrytí protihráče před velkým vápnem. Třetí branka padla po precizním rozehrání přímého kopu.

Druhý poločas přinesl obrat v naší hře. Mužstvo začalo běhat a zlepšilo důraz. Šance na korigování nepřijatelného výsledku na sebe nenechaly dlouho čekat. Malinova střela skončila na břevnu, nikým neatakovaný Špringer překopl i ochranou sít za brankou, až akce a profesorské zakončení k tyči Mlynky slavila úspěch. V samotném závěru vstřelil druhou branku Sedláček, který uklidil míč do sítě po předchozí střele Bláhy. Víc nám už soupeř nedovolil. Laxní přístup k prvnímu poločasu nám prohrál celé utkání.