SK Kostelec u Křížku – SK Bakov nad Jizerou 3:0 (2:0)

3.kolo podzimní sezóny A třídy 2011/2012

Sestava: Janura – Smetana, Sedláček, Flodrman, Vaníček  – Bláha J.,Beran, Nagy, Frelich, Bláha L. – Vaněk

Střídání:  Formáček, Špringer, Zahrádka

Trenér: Ladislav Špringer

Asistent trenéra: Martin Syrůček

Vedoucí mužstva: Karel Wollman

Komentář k mistrovskému utkání: Ve třetím kole naší výkonnostní soutěže jsme zavítali na hřiště nováčka třídy mužstva z Kostelce u Křížku a v utkání hraného za stálého deště krutě prohráli v poměru 3:0. Domácí se opírají o hráče z vyšších tříd a úvod utkání to dokazoval. Hráči Kostelce nás přišpendlili na naši polovinu, jejich rychlost a především kombinační hra nám dělala problémy. Naštěstí jsme jejich tlak přečkali a neinkasovali. Bohužel ve 25. minutě se domácí dočkali. Po zbytečné ztrátě míče ve středu naší zálohy, přišlo rychlé přečíslení naší obrany a následné sólo domácího útočníka bylo zakončeno kličkou Janurovi do naší sítě. Do konce prvního poločasu jsme inkasovali ještě jednou. Střílený centr propadl naší obranou a domácí se radovali podruhé. Na druhé straně se zastřeloval Beran, ale na korekci výsledku to nemělo žádný vliv. Dvoubrankové vedení domácího týmu vydrželo do přestávky.

Začátek druhé půle přinesl výrazné oživení naší hry. Začali jsme napadat, zrychlili pohyb a začali si více věřit. Najednou jsme domácí hráče převyšovali a tím pádem přišly první šance. Bláhův volej těsně minul horní růžek domácí branky, Beranova střela skončila těsně nad břevnem. Největší šanci na snížení stavu měl na hlavě Flodrman po rohovém kopu Berana. Nebýt reflexu domácího brankáře, mohlo být naše snažení korunováno brankou.

Konečnou podobu mistrovského zápasu dali domácí po chybném odkopu Frelicha z našeho vápna. Stínem zápasu bylo zranění zad Bláhy.

Mužstvu se nedaří, chybí pohoda a především větší aktivita v útoku. Šest branek za tři utkání v naší síti není také dobrá vizitka obranného systému.

V dalším utkání hostíme mužstvo Červených Peček, které je na tom naprosto stejně jako my.

Věřme, že se konečně naše mužstvo chytne a body zůstanou doma.