Béčko padlo na Jivině

Jivina - Bakov B 4:1 (2:0)

Branka: Beránek.

Sestava: Lehký L. – Vaněk,Zahrádka,Dlask,Beránek T.(Šulc) – Beránek M., Špringer, Drudík (Lehký M.), Šimon – Machata ,Louda

Bakovské beso si v dalším kole III.třídy OP chtěl spravit chuť po neúspěšném domácím utkání s rezervou Hradiště. Jivina se zdála jako přijatelný soupeř, neboť se v tabulce nacházela pouze o dvě pozice výše. Průběh prvního poločasu však naznačil, že získat tři body na půdě soupeře nebude vůbec jednoduché. Zpočátku měli bakovští míč více pod kontrolou. Domácí však hrozili přesnými pasy za ne příliš fungující hostující obranu. Zejména na pravé straně si Beránek příliš nevěděl rady s rychlým jivinským útočníkem. Ten zhruba v polovině prvního poločasu obráncům utekl a z bezprostřední blízkosti se nemýlil. 1:0 pro domácí. Zhruba po deseti minutách byla vzrůstající aktivita domácích odměněna pokutovým kopem, který tentokrát brankář Lehký nechytil a domácí se tak dostali do dvougolového vedení. S tímto výsledkem se šlo do šaten. Krátce po přestávce Beránka vystřídal Šulc a na kraj pravé obrany se posunul ze zálohy Šimon. Po poločase se obraz hry výrazně změnil. Bakovští na dvacet minut téměř připoutali domácí na jejich polovinu. Odměnou za snahu byl zhruba v 65.minutě odpískaná penalta pro Bakov. K té se jako vždy postavil gólman Lehký. Tentokrát se mu však penalta nepovedla, nastřelil pouze břevno. Toho domácí náležitě využili a než se stačil brankář přemístit zpět, skóroval jivinský útočník do opuštěné brány. Ani třetí branka však bakovské nezlomila a zhruba patnáct minut před koncem snížil na 1:3 M.Beránek, který si naběhl na Loudův centr z pravé strany. Nic dalšího však již bakovští nevymysleli a tak když tři minuty před koncem zaváhal na postu stopera Drudík a domácí zvýšili na 4:1, bylo o dělbě bodů rozhodnuto.