Bakov B - Nová Ves 4:1 (1:0)

Branky: Smutný, Nagy D., Formáček, Špringer

Sestava: Lehký – Dlask, Koťátko,Drudík,Šimon – Nagy D.,Zahrádka,,Špringer,Smutný – Beránek, Klacek

Střídali: Šulc, Formáček, Louda

V dalším kole třetí třídy přivítalo bakovské béčko v derby celek Nové Vsi. Postavení naší rezervy v tabulce velelo jít do zápasu s plným nasazením a s povinností získat tři body. Začátek zápasu byl víceméně opatrný a žádný z týmů si nevypracoval žádnou vyloženou příležitost. Poté začali bakovští lehce přebírat iniciativu,ale víc než několik rohových kopů z toho nevytěžili. První poločas plný nepřesností a ne moc atraktivního fotbalu ukončila až šance Smutného, který nadvakrát překonal brankáře hostí. Gól do šatny znamenal vedení domácích po prvním poločase 1:0. O přestávce zvýšil trenér v šatně hlas a ve druhé půli bylo znát, že si jeho svěřenci vzali jeho slova k srdci. Bakovští téměř ovládli hřiště a jejich tlak vyústil v krásný gól Nagyho, který pohybem řekl o krátké rozehrání rohového kopu a z rohu vápna se nemýlil. Poté však domácí polevili a nechali soupeři až příliš prostoru před vlastním pokutovým územím. Zhruba v 70. minutě se balon po závaru v pokutovém území míč odrazil před vápno a hostující Mařan se z jeho hranice trefil přímo do šibenice Lehkého branky. To samozřejmě hosty povzbudilo a deset minut se hrálo téměř výhradně na polovině Bakova. Tlak hostů však definitivně zlomily dva slepené góly bakovských, kdy se nejdříve v přečíslení trefil k tyči střídající Formáček a poté krásnou střelou z voleje z hranice šestnáctky Špringer. Zbytek utkání se pak již pouze dohrával a bakovští si tak z utkání odnesli tři zasloužené body za výhru 4:1