Beso dvakrát vítězně, vždy 3:1

Bakov „ B „ - ROMA Benátky  3 :1

Festival neproměněných šancí. Taková by asi byla charakteristika prvního přípravného zápasu našeho béčka.

Branky: 10´Flusek, 65´ Beránek, 73´ Špringer P.

Sestava: Lehký- Šavrda, Šimon, Koťátko, Dlask – Špringer J., Špringer P., Klacek, Flusek –

- Beránek, Hammer. střídal: Šulc

Obruby   -   Bakov „ B  1 : 3

Po velice dobrém výkonu v první půli dovedlo naše béčko zápas do vítězného konce.

Soupeře jsme načali již v páté minutě, kdy Šulc našel pěkným centrem ve vápně Beránka a ten hlavou uklidil míč za záda soupeřova gólmana. Ve 24´minutě po vybídnutí celého mužstva se Šavrda konečně odhodlal k dobře mířené střele z osmnácti metrů a zvýšil náš náskok na 0:2. Po celou dobu prvního poločasu jsme měli hru pod kontrolou, ale z celkové převahy jsme akorát dokázali střelou Šimona nastřelit břevno.

Druhý poločas jsme trochu ubrali na tempu a pustili částečně soupeře do hry, ale ten nedokázal naši branku ohrozit. Až teprve v 58´minutě, do té doby bezchybně hrající obrana,po zaváhání soupeř snížil na 2 : 1. Tato branka nás trochu nakopla znovu k lepšímu výkonu

a při zvýšeném tlaku na balon po chybě soupeře Beránek bez problému svým druhým gólem zvýšil na konečných 1 : 3

Sestava: Hammer – Koťátko, Vaněk, Dlask - Šavrda Špringel J., Flusek, Formáček, Šimon – Beránek, Šulc

Branky: 5´Beránek, 24´Šavrda, 77´Beránek