Bakov B - Čistá 5:0 (4:0)

Branky: Špringer 2, Resl, Klacek, Louda.

Sestava: Lehký – Dlask, Zahrádka,Drudík,Šimon – Hozy,Beránek,Špringer,Klacek – Resl,Louda

Střídali: Beránek ml.,Šulc

V silně improvizované sestavě nastoupili hráči bakovského B ke svému druhému domácímu utkání v řadě, tentokráte proti celku z Čisté.  Soupeře předcházela pověst o velmi dobré formě, což umocňoval fakt, že jako jediný dokázal sebrat body doposud suverénnímu Hradišti. Prvních deset minut bylo z obou stran opatrných a soupeři se jen lehce oťukávali. Ihned poté však přišly dva momenty, které naznačily směr, kterým se utkání bude ubírat. Ve 14 minutě se před rohem velkého vápna dostal k míči kapitán Beránek, udělal kličku doprostřed hřiště a krásnou kolmicí vyslal do střelecké pozice Špringera, který udělal kličku brankaři a do prázdné brány se nemýlil. 1:0. Hned dvě minuty na to po levé straně utekl Louda, zpětnou přihrávkou oslovil Resla a ten se z blízkosti penaltového puntíku nemýlil. 2:0. Hosté byli jak opaření a do konce poločasu jen koukali, jak se hraje fotbal. Toho domácí využili a ještě do přestávky zasadili soupeři další dvě rány. Nejdříve se v 34. Minutě po krásném přenesení hry kapitána Beránka pustil do sólového úniku záložník Klacek a dokonale jej využil. Deset minut poté se po rohovém kopu ve skrumáži před bránou nejlépe zorientoval Louda a z bezprostřední blízkosti poslal levou nohou míč pod břevno. Zřejmě nejpovedenější poločas této sezony tak skončil pro domácí 4:0!!! Po přestávce hra připomínala úvod prvního poločasu, hrálo se především mezi vápny a i přes menší převahu domácích se žádný z týmů delší dobu neprosadil. Až zhruba v polovině druhého poločasu se domácím naskytla možnost rychlého protiútoku a i přes počáteční zaváhání v podobě přílišného překombinování útoku se nakonec k míči dostal Špringer a z metru téměř protrhl soupeřovu síť. Poté se utkání už jen dohrávalo a žádný tým si nevytvořil výraznější gólovou příležitost. I přes horší druhý poločas však béčko předvedlo jeden z nejlepších výkonů. Z týmu je také třeba vyzdvihnout výkon gólmana Lehkého, který i přes pohmožděné vazy v ukazováčku odchytal celý zápas a zaskvěl se především v prvním poločase při trestném kopu Smejkala, kdy konečky prstů vytáhl míč z šibenice. Za poslední dva zápasy vstřelilo béčko devět gólů a budeme věřit, že tato střelecká chuť bude pokračovat i v posledním podzimním kole, kdy hráči rezervy zajíždí na hřiště nevyzpytatelné Židněvsi.