Další prohra s kvalitním soupeřem, tentokrát 5:2

DBSK B – Bakov B  5:2 (2:1)

Sestava: Lehký – Dlask, Fanta, Šimon – Koťátko, Zahrádka, Špringer (32. Šulc), Formáček – Beránek, Louda, Machata.

Těžký los poslal bakovskou rezervu ve druhém kole na hřišti loni druhé bousovské rezervy. Bakov začal dobře a vypracoval si v úvodu sérii rohů z vytěžil pouze střelu Šimona do boční sítě. V 10. Minutě šli hosté do vedení, když pas Koťátka poslal lobem do sítě Machata. Hrálo se spíše ve středu pole a vzruch přinesla 32. Minuta. Nejprve se zranil Špringer a následně po hrubce v defenzívě domácí vyrovnali. Poločasové skóre určila další chyba na kraji obrany a do kabin se šlo za stavu 2:1.

Ve druhé půli domácí zapnuli a mezi 50 a 60. minutou zápas rozhodli třemi brankami. Bakov se ukázal až ke konci zápasu, kdy domácí již výsledek s přehledem kontrolovali. Nejprve sám před gólmanem střílel nad Šulc, aby o 5 minut později přiťukl Zahrádkovi a ten snížil na konečných 5:2.

Ve druhém zápase za sebou podlehli fotbalovějšímu soupeři a v další kole čeká Béčko další těžký soupeř – Skalsko.