Další vysoká prohra, tentokrát v Bousově

DOLNÍ BOUSOV - BAKOV N/J 7 : 1 ( 3 : 1 )

K dalšímu zápasu jsme nastoupili v Dolním Bousově s přáním potvrdit výsledkové i herní zlepšení z minulého kola. Bohužel zůstalo jen u přání a my jsme si odvezli zasloužený debakl. Od prvních minut byl soupeř jasně lepší a ve všem nás převyšoval. My jsme se zmohli pouze na odkopávání. Za 1. poločas jsme vytvořili pouze jen 3 kloudné akce, které se daly nazvat fotbalové. A to už bylo za rozhodnutého stavu. Branky jsme začali inkasovat již po 15 minutách a opět ze standardních situacích. Na prvních dvou se podílel i náš brankář. Snížení přišlo po rohovém kopu vlastní brankou.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s odhodláním na korekci výsledku, ale bohužel jsme na to neměli. Naopak branek v naši síti přibývalo a skóre se zastavilo na konečných 7:1.

Jen pro zajímavost. V prvním jarním zápase jsme tomu samému soupeři nastříleli 6 branek a v tehdejší sestavě bylo 5 současných hráčů. Stále si myslím, že v případě vhodného doplnění kádru a poctivým tréninkem máme na daleko lepší výsledky, než v současné době dosahujeme.

Sestava : Smutný – Polášek (65. min Rothe ); Vích; Žďánský; Matohlína – Chumlen; Zahrádka; Kendík; Mlynka – Nedvěd; Hozák