Dorost svým výkonem neoslnil, ale vyhrál

SK Bakov - SK Benátky nad Jizerou

6:2 (4:2)

Branka: 2x Resl, 2x Vitmajer, Kendík, Tóth

Derby víkend. Tak by se dal nazvad uplynulý fotbalový víkend Bakova. A mužstvo proti Kněžmostu, B mužstvo proti Čisté a dorost nastoupil proti Benátkám na velmi těžkém terénu bakovského chrámu, na který stále dopadaly kapky deště. A vodu v očích měli v prvních deseti minutách i bakovští stopeři, kteří nechali dvakrát prchnout útočníky Benátek a skóre v 10. minutě svítílo 0:2. Mohlo být i jiné, v bakovský prospěch, ale to by se naši hráči nesměli předhánět v zahazování šancí. Tuto neoblíbenou disciplínu vyhrál Resl, který mohl zkompletovat hattrick klidně během 10 minut. Bohužel se tak nestalo a Bakov musel zápas otáčet až v závěru poločasu, když se povedlo čtyři branky vmáčknout do devíti minut. Druhý poločas naštěstí drama nepřineslo a Bakov jen navyšoval svoje skóre, které se zastavilo na čísle 6.