Dorost vyhořel ve Březně

Březno – Bakov 7:1 (4:0)

Branka: vlastní

Sestava: Lehký – Kysela ( 46. Bradáč ); Beránek; Vích; Beran (46. Kubík – 65. Cecava) – Polášek; Mlynka; Vaněk; Zdobinský – Hozák; Nedvěd

V dalším přípravném utkání utrpělo naše mužstvo debakl na hřišti Března – našeho soupeře v 1. A třídě krajského přeboru. Výkonnostní rozdíl byl hrůzostrašný. Neomlouvá nás ani absence několika hráčů. To, co mužstvo předvádělo, bylo návratem do minulého podzimu. Z mužstva snese trošku měřítko pouze brankář Lehký, který zabránil ještě několika brankám.

Utkání začalo poměrně vyrovnaně, ale již po 10 minutách jsme poprvé inkasovali a od té doby jsme se sesypali jako domeček z karet. Nefungovalo vůbec nic. A domácí nám začali sázet jeden gól za druhým. Za celý poločas jsme vůbec neohrozili domácí branku.

Do druhého poločasu jsme nastoupili v jiném rozestavení, ale výsledek byl naprosto stejný. Chaos a zmar. Domácí se předháněli v zahazování i těch nejvyloženějších šancí a my jen bezradně přihlíželi. Výsledkem bylo skóre 7:1, které je pro nás ještě velmi milosrdné.