Dorostu došly síly v 70. minutě

Bezno – Bakov 5 : 1 ( 1 : 1 )

Branka: Vích

Sestava: Lehký – Šverma (75. Kysela); Beránek; Žďárský; Adam – Mlynka; Vích; Vaněk (50. Matohlína); Polášek – Hozák; Nedvěd

Zápas s Beznem byl kopií zápasu v Poděbradech. I s počtem obdržených branek. Náš tým nedokázal navázat na výkon z domácího utkání a utržil řádný debakl. Ještě 20. minut před koncem však byl stav nerozhodný 1:1.

Ale postupně. Začátek zápasu byl dost neurovnaný, přesto jsme to byli my, kdo šel po pěkné střele Vícha do vedení v 10. minutě. Tato branka nás povzbudila a měli jsme několik slibných náznaků šance, ale bohužel nám opět ve finální části zradila přesnost nebo zvolené špatné řešení situace.Domácí jsme však k ničemu nepustili. Vyrovnání jim umožnilo nedisciplinovanost Vaňka, který vulgárně komentoval vlastní nepřesnou rozehrávku a sudí neváhal a odpískal nesportovní chování, které domácí potrestali vyrovnávací brankou. Byl to blesk s čistého nebe. Tato branka domácí nabudila, ale přesto jsme mohli jít do kabin s vedením. V poslední minutě jsme nedokázali využít slibného útoku a následného závaru.

Začátek druhého poločasu nenasvědčoval, že odejdeme s tak vysokou porážkou. Domácí si vyloženou šanci nevytvořili a my jsme se dostali k několika nebezpečným akcím, které však kýženou brankou neskončily. Ale to již se blížila zmiňovaná 70. minuta a některým našim hráčům evidentně docházely síly. A to hlavně na naši pravé straně. Bohužel z této strany jsme dostali v rozmezí necelých 15 minut 4 branky a bylo vymalováno. Mužstvo se po vedoucí brance domácího týmu opět sesypalo jako domeček z karet. Nikdo nenašel v sobě sílu strhnout tým k větší bojovnosti, vyburcovat ho. Po odchodu Vaňka si vždy tým přestává věřit a rezignuje na průběh utkání. Je otázkou, zda je to nedostatkem fyzické kondice nebo psychiky. Je ohromná škoda, že se nám nedaří se dostat do jarní pohody. Doufejme, že se to podaří v dalších utkáních.