Druhé poločasy dorost nezvládá...

SK Bakov nad Jizerou – SK Benátky nad Jizerou 1:6 (1:2)

Branka: Vaněk

Sestava: Kysela – Šverma; Beránek; Žďánský; Adam (55. Polášek) – Mlynka; Mařík; Vaněk; Kroupa – Hozák; Nedvěd

Po kolapsu ve druhé půli v Bezně jsme opět „umřeli“ ve druhém poločase v zápase s Benátkami. Opět jsme utrpěli drtivou prohru po špatné druhé půlce. I když nepatrnou omluvou může být, že soupeř byl tentokrát opravdu velmi kvalitní. Do utkání jsme nastoupili s novými posilami s nové Vsi Kroupou a Maříkem. Naopak pro zranění a nemoc chyběli Vích, Lehký a Matohlína. Od prvních minut měl soupeř navrch. Přehrával nás kombinací i rychlostí. Přesto jsme dokázali celkem pozornou obranou odolávat a dostat se do první velké šance. Vaněk však neproměnil. Soupeř však vzápětí odpověděl, když využil ztráty zbytečné ztráty míče Vaňkem a naší nekoncentrované obrany. Na tento úder jsme však dokázali odpovědět. Zvýšili jsme aktivitu a po pěkné souhře vstřelil vyrovnávající branku kdo jiný než Vaněk. Už to vypadalo, že do kabin se půjde za nerozhodnutého stavu, ale Beránkova chyba znamenala přečíslení a gól do šatny.

Druhý poločas jsme neměli nárok. Soupeř nás přehrával, jak chtěl a skóre rostlo až do konečných 1:6!!! Vůbec jsme se nedostávali do hry. Naše obranná činnost úplně propadla. Je to třetí druhý poločas ze 4 utkání, který jsme nezvládli. Otázka zní proč. Je mužstvo špatně fyzicky připraveno? Nezvládá psychicky vývoj utkání? Má dostatečnou kvalitu pro tuto soutěž? To jsou otázky, na které realizační tým zatím marně hledá odpověď. Doufejme, že až se opravdu sejdeme kompletní, tak se dostaví výsledky. Nebylo by dobré dohánět ztrátu na jaře jako loni.