Garda v Hradišti pátá

Halový turnaj – Mnichovo Hradiště

V neděli 5.12.2010 pořádala stará garda MSK fotbalový turnaj hráčů nad 35 let ve futsale mužů. Účastníkem halového turnaje byla i naše garda fotbalového oddílu SK Bakov nad Jizerou a v konečné tabulce obsadila 5 místo. Turnaj se hrál systémem každý s každým po dobu 2 x 8 minut.

Výsledky:

SK Bakov – MSK A 1:4 (1:2) Branka: Vaněk

Smolná prohra s celkovým vítězem turnaje. První poločas zcela vyrovnaná partie, o výsledku rozhodly dvě branky v naší síti z půlky hřiště.

SK Bakov – Nymburk 1:1 (1:0) Branka: Bláha

Zbytečná remíza s odevzdaným soupeřem, který vyrovnal 4 sekundy před koncem zápasu.

SK Bakov – Dolní Bousov 2:0 (1:0) Branky: Balog, Fanta

Jednoznačná a zasloužená výhra

SK Bakov – MSK B 2:4 (2:1) Branky: Bláha, Bernard

První poločas vyzněl jasně pro naše mužstvo. Druhý poločas zcela ovládl rozhodčí Bukvička, který proti nám nařídil sporný pokutový kop a vyloučil dva hráče. Konec druhé půle se dohrával v nervózní atmosféře a málem skončil jeho inzultací.

SK Bakov – Přepeře 2:1 (1:0) Branky: Čapek, Balog

Překvapení na úkor favorita turnaje, posíleného o bývalé hráče Turnova.

Sestava SK Bakov n. J. – Lehký – Balog, Bernard, Čapek, Fanta – Bláha, Bareš, Vaněk