Hráči zápas nezabalili a Mlynka svému týmu zařídil alespoň bod.

Branky: 64. a 84. Mlynka – 5.Šrytr, 43.Beran

Sestava : Majzlan- Sameš (63. Cecava) , Resl , Kamenický , Hammer- Brož , Frelich (K) , Vávra , Vitmajer P. (90. Kohnhäuser) - Říha (65. Vitmajer T.) - Mlynka

Hlavní trenér: Jaroslav Kamenický, Asistent trenéra: Milan Beránek

Připraveni střídat: V.Sedláček, D. Pokorný

Zranění: M.Vaněk, K.Pilz, L.Kendík, O.Zajíček, O.Čadil    Omluveni: P.Špringer, J.Hozák

Rozhodčí: J.Chládek, M.Knížek, K.Tomšovicová

PŘEDSTAVENÍ HOSTUJÍCÍHO TÝMU ….  V prvním podzimních kole se sobotnímu soupeři tolik nevedlo. V Doubravě zápas odehrál bez gólmana a prohrál vysoko 0:4.  Poté angažoval dalšího brankáře, bývalého bakováka Miloše Berana. V následných kolech šel Kněžmost se třemi „Berany“ tvrdošíjně za vítězstvími, a mimo jiné porazil vysoko Bělou p/B 7:0. Druhou podzimní porážku Kněžmostu nečekaně přichystal v 5.kole Řepov, který ho na vlastním hřišti pokořil 2:1. Minulé kolo proti dalšímu nováčkovi soutěže již nenechal nikoho na pochybách a Zdětín rozstřílel 5:1.

Kněžmost zdobí střelecká potence, před sobotním zápasem v soutěži nastřílel 20 branek. V této disciplíně je druhý za Chotětovem. Nejvíce se na tom podílí nejlepší střelec soutěže, bývalý bakovák Pepa Beran, který se trefil již 6x. O ostatní branky se postarali: 3x Moc a Zajíček, 2x Soukup, Kastner a Šrytr, 1x Hybner a Chlup.

PRVNÍ POLOČAS   jsme nezačali vůbec dobře. Už v 5.min se nedohodli na odehrání dlouhého balonu Resl se Samešem a Šrytr v kněžmostském dresu toho využil, a Majzlan poprvé lovil míč ze své sítě – 0:1. Poté hosté ukolébání rychlým vedením se nikam nehrnuli a přenechávali iniciativu Bakovu. Ten si postupem času vytvářel brankové příležitosti. Paradoxně góly dávali ale hosté. Střelec Beran se ve svém teritoriu (tj. ve středovém kruhu) zmocnil míče a dokázal odtud posedmé na podzim skórovat. Podruhé v zápase byl Majzlan překonán přehozením, tentokrát po dalekonosném pokusu ho překvapit – 0:2. Branka do šatny nevěstila nic dobrého.

DRUHÝ POLOČAS  se po většinu času hrálo na jednu branku. Domácí postupně utahovali smyčku a snížení viselo ve vzduchu. Tentokrát své dovednosti ukázal bakovský snajpr, a v 64.min vykřesal naději. Na Mlynkovu šikovnou střelu k tyči se brankář natahoval marně – 1:2. Tlak gradoval a Kněžmost šlapal vodu. Kromě neúnavného útočníka Moce vyčkávajícího na polovině hřiště na odkopnuté balony, se ostatní zatáhli před své pokutové území a bránili jednogólové vedení. To se jim nakonec vymstilo, poněvadž opět trestal Mlynka. Míč za Mocovy záda do branky uklidil šest minut před koncem podobně jako v prvním případě. Jenže zápas nekončil a nakonec vše mohlo být jinak. Po zbytečném faulu v nebezpečném prostoru kopali hosté v posledních vteřinkách zápasu trestný kop. A Beran je umí. Na přesný centr si naběhl Zajíček, ale naštěstí jeho hlavička skončila těsně vedle Majzlanovy branky.

HODNOCENÍ TRENÉRA KAMENICKÉHO  „Hráčům musím poděkovat, zápas nezabalili i za nepříznivého stavu dotáhli ho do remízy. Dokázali si, že pokud si budou věřit, mohou porazit každého.“