Improvizace v sestavě žáků v Kostelním Hlavně nevadila a přinesla tři body

V sobotu 7.5.2011 starší žáci absolvovali další utkání Okresního přeboru na hřišti Kostelního Hlavna. V sestavě chyběli tři hráči ze základu, kanonýr Standa Nedvěd a Petr Šverma a Filip Adam, kteří jeli pomoci dorostu do Lysé n.L. Mužstvo bylo doplněno o pět minižáků a na výkonu se to téměř neprojevilo. Tři body a výhra pro Bakov 4:0 byla velmi milým překvapením.

Celé utkání se odehrálo na polovině soupeře, domácí se k naší brance téměř nedostali. Po prvním poločase jsme vedli 3:0, kdy se postupně trefil Robert Fryč, Matěj Hampeis a Martin Štěpánek. V druhém poločase upravil na konečný výsledek Matěj Hampeis.

Utkání na jednu branku a zisk tří bodů nás vyneslo na 5. místo v průběžné tabulce se ztrátou jediného bodu na 4. místo.

Všem hráčům děkuji za jejich výkon a minižákům za pomoc. Věřím, že jejich výkony budou narůstat a jejich umění se v dalších letech zužitkuje již v naší kategorii.

Protože tento článek píši až 9.5.2011, gratuluji minižákům k jejich úspěchu na nedělním turnaji v Mladé Boleslavi a k zisku stříbrných medailí.

Sestava: Kysela – Cecava, Hampeis, Beran, Kendík – Resl, Fryč, Bradáč, Říha – Štěpánek, Kubik. Střídající: Marcinko, Culek, Vích, Adam D.

Branky: 2 x Hampeis, 1 x Fryč, 1 x Štěpánek, poločas 3:0

Trenéři: Milan Beránek a Leoš Adam