2:4 (1:2)

Branka: 43.Beránek, 74.Cecava – 13.Klouček, 21., 64. a 70.Kuntoš

Sestava: Jíra – Cecava, Prokůpek st. (72.Malina), Šavrda, Sameš – Resl ml. (64.Bareš), Košvanec (73.Šulc), Prokůpek ml., Louda – Resl st., Beránek

ČK: 83.Beránek

Tři zápasy držela bakovská rezerva domácí neporazitelnost na hřišti č.2. Když tu jednoznačně porazila Dolnobousovský B-tým (5:2), vypadalo to, že si na podzim doma poradí s každým soupeřem. V neděli padla kosa na kámen. Přijela Jivina s Kuntošem, který ji hätrickem vystřílel vítězství, čímž po závěrečném kolapsu minulé kolo doma proti Bělé (5:5) uklidnil vedení klubu. Po bakovských sobotních remízách v Chotětově (dorost 3:3, A-tým 1:1) nepotěšil v poslední zápase svého trenéra ani B-tým. Na dvě branky ve své síti (13. a 21.min) odpověděl těsně před přestávkou snížením Beránek a povzbudil tak své spoluhráče do druhé části. Jenže v 64.minutě se z tresného kopu přesně trefil jivinský Kuntoš, a když o šest minut později stejný hráč potrestal chybu Šavrdy, o vítězi bylo rozhodnuto. Cecava sice po individuální akci snížil, ovšem to bylo ze strany Bakova vše a druhou prohrou v řadě si opět o jedno místo v tabulce pohoršil. Příští kolo se nebude týkat Beránka, který po strkanici s protihráčem obdržel červenou kartu. Bez něj odehraje bakovská rezerva derby v sousední Čisté.