Minižáci budou bojovat o titul

První domácí turnaj ukázal ambice nejmladších hráčů. Po prvním turnaji vedou okresní přebor na skóre před Luštěnicemi. Předvedená hra a především velká střelecká potence potěšila početné publikum.

Bakov – Luštěnice  2:2 (0:0)

Repríza středeční semifinále poháru se stejným výsledkem, ale herně z domácí strany daleko povedenější. Obě mužstva měla nějaké absence na domácí straně chyběl Marcinko, kterého nahradil po nemoci Culek a předvedl výborný výkon. Tentokrát jsme hosty nenechali hrát, přistupovali jsme včas a dokázali jsme si připravit větší množství šancí. Po bezbrankovém poločase se jako první dokázal protáhnout po lajně Prokůpek a dokázal prostřelit brankáře 1:0. Z vedení jsme se neradovali dlouho, po zbytečné chybě jsme nechali vystřelit hostujícího kapitána a bylo srovnáno. Do vedení poslal domácí rychlík Dohalský, který sám na brankáře zvládl výborně. Bohužel laxní bránění kapitána Luštěnic a jeho další nechytatelná bomba znamenala dělbu bodů. Velká škoda, tentokrát jsme byli lepším mužstvem a jak se později ukázalo tato trošku zbytečná ztráta byla jediná.

Góly:  Prokůpek, Dohalský.

Bakov –DBSK  8:0 (5:0)

Ráz utkání určily první minuty – dvakrát předvedli domácí útočníci důraz a donutili obranu Bousova k chybě, kterou proměnili. Domácí se uklidnili, začali hrát po zemi a začali přehrávat ročníkově mladší bousovské kluky. Mužstvo se kompletně prostřídalo a postupně náskok navyšovalo. Některé šance jsme zbrkle zazdili a Resl neproměnil pokutový kop.

Góly:  Říha 3x, Zemanec 2x, Dohalský 2x, Šulc.

Bakov – Benátky 4:2 (1:1)

Poslední utkání jsme nezačali dobře, hráči si mysleli, že se soupeř porazí sám a každý hrál jen sám na sebe. Naštěstí nás vedoucí gól Benátek probudil a ještě do poločasu vyrovnal Prokůpek. Uklidnění a domluva trenérů přinesla kýžený efekt. Domácí si vytvořili velký tlak a výsledkem byl penaltový gól Říhy po ruce hostí. Nejkrásnější akci si nechali domácí na tento moment. Říha z Prokůpkem si dvakrát narazili míč v běhu na jeden dotek a předložili míč Zemancovi, který z voleje trefil k tyči – 3:1. Benátky dokázali snížit z trestného kopu, po zaváhaní brankáře Bočka, který popadl až do brány. Domácí gólman jinak při svém debutu v mistrákách odchytal turnaj velmi dobře. Žádné drama však nepřipustil domácí střelec Říha. Z rozehry si vzal míč projel až brance soupeře a po zemi proměnil – 4:2.

Góly: Říha 2x, Prokůpek, Zemanec

Velmi dobrý výkon celého mužstva, defenzíva podává stabilně výborné výkony, Říha odehrál velmi dobrý turnaj, bojovnost a důraz krajních záložníků jde také nahoru, především Dohalský svoji rychlostí na soupeře platil. Debutanti Boček se Štučkou jsou příslibem do dalších sezón.

Sestava: Boček – Culek, Resl, Hulinský – Zemanec, Říha, Dohalský – Prokůpek. Střídali: Šulc, Adam a Štučka. Trenéři: J Nagy, P. Špringer a J. Resl.

Ostatní výsledky: DBSK – Benátky 2:1, Luštěnice – Benátky 3:1, Luštěnice – DBSK 1:0.