Na úvod prohra s Benešovem B 0:2

Bakov "A" - Benešov B  0:2 (0:0)

Branky: 55. a 60. Benák

Sestava: Janura - Smetana, Flodrman, Sedláček, Bláha - Hůlka, Beran, Frélich, Zajíček, Kořínek (83. Nagy) - Mlynka (63. Vaněk). Trenér: L. Špringer.

První kolo přineslo nevalný fotbal, kterému vládly pevné obrany. Hosté s věkovým průměrem 22 let se snažili hrát běhavý fotbal a jako účinná se ukázala taktika s celoplošným napadáním. První a jediná příležitost první půle vypadala nenápadně, když tečovaný centr od rohového praporku prosvištěl okolo tyče bakovské branky. Domácí směrem dopředu vyšly dva dlouhé pasy, ale jak Kořínek, tak Mlynka prováhali ideální čas ke střele. Nepřesnost v kombinacích a především prohrané osobní souboje byly příčinou, že první střela domácích mezi přišla až ve 40.minutě.

Druhý poločas začal sporným momentem, když po rohovém kopu a hlavičce Benáka, kterou zlikvidoval nadvakrát Janura, odmával pomezní rozhodčí jako branku - 0:1. Než se domácí vzpamatovali, přišel další nedůraz a Benák křížnou střelou zvýšil vedení hostí na 0:2. Až poté domácí přidali na důrazu a především výpady přes pravou stranu vedené obráncem Smetanou hru mírně oživily. Ke snížení málem přispěl obránce hostí, když jeho nepřesnou malou domů hasil až na čáře skluzem brankář Tlamicha. Trestný kop Berana skončil jen na boční síti a Zajíček svou šanci prováhal. Když se neujaly ani důrazné průnika Vaňka a na druhé straně hosté nedokázali dotáhnout ke gólu hrubici Sedláčka, skončilo utkání zaslouženou výhrou hostí.