Nedvědův hattrick zajistil nečekané body z Luštěnic

Luštěnice - Bakov 1:3 (0:0)

Starší žáci zajížděli v sobotu 9.4.2011 k dalšímu mistrovskému utkání Okresního přeboru na hřiště Sokola Luštěnice. V sestavě chyběl Štěpánek, Kendík T. a Marcinko. Soupeř byl aktuálně na třetím místě tabulky.

První poločas skončil bezbrankově, a to i přes dvě „tutovky“ Standy Nedvěda. Bohužel obě skončily mimo branku. Aktivita soupeře nebyla nikterak výrazná, naši branku téměř neohrozil.

Do druhého poločasu jsme nastoupili aktivněji, vytvořili si další šance, ale bohužel míč skončil buď u soupeřova brankáře nebo mimo branku. Po 15 minutách došlo k závaru před naší brankou a k chybné komunikaci mezi naším brankářem a obranou a soupeř nás potrestal nečekaným gólem. Naše mužstvo přes tuto skutečnost dále vyvíjelo aktivitu a podařilo se nám vyrovnat brankou Standy Nedvěda na 1:1. Kluci vycítili možnost výhry, hráli stále aktivněji a Standa Nedvěd dostal nádherný míč za obranu a šel sám na brankáře, proměnil a vedli jsme 2:1. To bylo 12 minut do konce zápasu. I přes to, že se hra orientovala převážně na obranu, zakončil svůj den Standa Nedvěd samostatným průnikem završil hattrick a zvýšil na 3:1. Do konce zápasu se soupeř ještě několikrát propagačně pokusil ohrozit naši branku, ale ke změně stavu nedošlo.

Tento zápas ukázal, že i soupeři z předních míst jsou „hratelní“ a je možné z jejich hřišť vozit body. Zároveň se ukázalo, jak je pro mužstvo nepostradatelný Standa Nedvěd. K jeho hattricku mu gratuluji a děkuji všem hráčům za bojovný výkon.

Sestava:Kysela – Cecava,  Šverma, Beran, Adam – Bradáč, Hampejs, Nedvěd, Říha – Kubik, Resl.

Střídající: Vích.

Branky: 54´,58´,62´ Nedvěd, poločas 0:0

Trenéři: Milan Beránek a Leoš Adam