Plichta v Židněvsi

Židněves -  Bakov „B“ 1:1 (1:1)

V zápase v poklidném tempu, kde soupeř měl mírnou převahu, po naší chybě ve středové řadě v 27´ minutě se soupeř ujal vedení 1:0. Až poté se náš tým probudil a začal být aktivnější, jsme si vytvořili několik brankových příležitostí, které jsme nedokázali využít. Až teprve ve 41´minutě Špringer nacentroval míč do malého vápna, kde se objevil Beránek a tento hráč zařídil hlavou vyrovnání. Druhý poločas měl stejný průběh, jako první. Obě mužstva se snažila strhnout vítězství na svoji stranu, ale proti tomu se postavili oba gólmani a několika pěknými zákroky už nikomu nedovolili skórovat.

Na zápase bylo znát, že oboum mužstvům už o nic nejde a tak vcelku slušný zápas měl spíš nádech přípravného utkání, než mistrovského.

Sestava: Lehký- Fanta, Koťátko, Šimon, Zahrádka- Drudík, Nagy, Flusek, Špringer- Beránek, Formáček