Po výhře nad Krnskem žáci postupují

Bakov – Krnsko 6:1 (2:1)

Ve druhém kole Okresního poháru sehrál ve středu 21.9. Bakov doma zápas s Krnskem.

Utkání začalo oboustrannou nezáživnou holomajznou, která pokračovala po celý první poločas. Hosté, kteří hrají také s velmi mladým kádrem hrozili především sólovými úniky kapitána Hötzela. Domácí si více než se soupeřem nedokázali vypořádat s vlastními chybami a úplně hroznou rozehrávkou. Kolem 20 minuty se začala hra mírně lepšit a výsledkem byl první gól v síti Krnska – po pěkném uvolnění na křídle Bradáče střílel Kendík. Hosté dokázali odpovědět, kdy z trestného kopu se trefil Hötzel. Do poločasu přišli ještě tři pěkná vysunutí ze zálohy na jejichž konci byl vždycky Bradáč, ale jen jedna tutovka skočila v brance hostí a poločas tak skončil 2:1.

V domácí kabině proběhla v poločase pořádná bouřka a do druhého poločasu vyběhlo úplně jiné mužstvo – záloha začala více kombinovat a vytvářet šance a zápas se změnil v jednoznačnou záležitost, kdy otázkou bylo pouze kolik branek dáme. Nejprve Kendík završil kombinaci střelou k tyči. Pak se nedařilo další šance proměnit – Resl mířil vedle, Bradáč do brankáře s Fryč nezpracoval míč. Další změna skóre přišla po rohu , kdy důraz proměnil v branku Beran a další dobře zahranou standartku Studničného poslal Kendík hlavou k tyči. Poslední branku zařídila kombinace Fryče a Resla, kterou do branky dorazil Bradáč.

Již ve třetím zápase ze čtyř jsme předvedli dva úplně odlišné výkony – po příšerném prvním poločase přijde zajímavý fotbalový výkon. Doufám že v dalších zápase dokážeme produkovat „koukatelný“ fotbal celý zápas.

Branky: 3 x Kendík, 2 x Bradáč, Beran

Sestava: Sameš – Studničný, Beran, Cecava, Marcinko – Bradáč, Říha, Fryč, Prošek – Resl, Kendík.

Střídal: Zemanec.