Po vysoké prohře přišla výhra 10:0 v Krnsku

Ve středu 20.4.2011 zajíždělo mužstvo starších žáků na hřiště předposledního FK Krnsko. Po předchozím debaklu od Chotětova si chtělo napravit reputaci a zvednout sebevědomí. To se povedlo a zvítězilo 10:0.

První poločas začal opatrně na obou stranách. Domácí se soustředili především na obranu. Náš následný tlak v druhé polovině prvního poločasu postupně zužitkoval vstřelením gólu dvakrát Standa Nedvěd, jednou Martin Štěpánek, Martin Kubik a Matěj Hampejs. Poločas tedy žáci vyhráli 5:0.

Druhý poločas byl téměř kopií prvního. Domácí se snažili pouze bránit, k naší brance se téměř nedostali. Takže opětovný tlak přinesl další ovoce v podobě pěti gólů, na nichž se třikrát podílel Standa Nedvěd a po jedné Martin Štěpánek a Matěj Hampejs. Povinné tři body jsme ze hřiště soupeře přivezli.

Sestava:Kysela – Cecava, Šverma, Adam, Marcinko – Bradáč, Hampejs, Nedvěd, Fryč – Štěpánek, Resl.

Střídající: Říha, Kendík, Kubik, Culek.

Branky: 5 x Nedvěd, 2 x Štěpánek, 2 x Hampeis, 1 x Kubik, poločas 0:5

Trenéři : Milan Beránek a Leoš Adam