Postup minižáků do I. divize okresního přeboru

Minižáci postoupili do I. Divize

Poslední turnajem se v pátek 4.6. rozloučili se sezónou minižáci, dvěma vítězstvími potvrdili jasné druhé místo a postup.

Bakov – Struhy 1:0 (0:0)

Struhy poprvé v turnaji v kompletním složení, hrály vyrovnanou partii a během první půle stály za zmínku pouze střely Bakova z dálky, které, skončili buď v náručí brankáře nebo nad brankou hostí. Nejnebezpečnější pokus Koukala vytěsnil brankář na roh. Ve druhé půli byly Struhy lepším mužstvem a měli i šance po chybách obrany, ale nepřesnost a brankář Hašek byli proti. Rozhodnutí utkání padlo v poslední minutě – Struhy zahodily 100 % šanci a po výkopu vyhrál osobní souboj Vích přihrál za obranu Koukalovi a ten samostatný nájezd proměnil ve vítězný gól..

Bakov – Krnsko 3:0 (1:0)

Po celý zápas jsme byli lepším týmem, vytvářeli jsme si tlak a šance, s jejich proměněním to bylo horší. Po šancích Kendíka, Vích a Říhy, jsem šli do vedení po rohu, kdy na zadní tyči se trefil Zemanec. Další pěknou šanci poslal Resl těsně vedle a Vích uspěchal samostatný nájezd na brankáře. Obraz hry ve druhé půli byl stejný, hlavně bakovská záloha byla lepší soupeře. Fryč získával míče a vytvářel spoluhráčům šance – po jedné z nich útok 3 na jednoho proměnil Kendík a když po dalším rohu Říhy znovu Zemanec na zadní tyči pojistil vedení bylo o vítězi jasno.

Bakov – Benátky 0:4 (0:1)

V první půli jsem stačili zachytávat útoky soupeře a inkasovali jsme pouze po pěkné individuální akci. Ve druhém poločase jsme odpadli ve velkém vedru především fyzicky a výsledkem byly tři branky v naší síti po střelách z dálky, kdy chyběl z naší strany včasný přístup k hráčům. Branky jsme mohly také dát, ale Kendík místo střely volil kličku a rána Fryče po Kendíkově akci skončila pouze na tyči.

Sestava: Roman Hašek – Tomáš Hulinský, Jan Resl, Franko Marcinko – Petr Koukal, Robert Fryč, Jan Říha – Zdeněk Vích. Střídali: Tomáš Kendík, Jan Šafr a Jan Zemanec.

Trenéři. Jan Resl, Jan Nagy a Patrik Špringer

Ostatní výsledky: Krnsko – Struhy 1:0, Benátky – Struhy 3:1, Krnsko – Benátky 1:3.

1.      Benátky     12 11 1 0 31: 4 34b.

2.      Bakov         12  7 2 3  24:10 23b.

3.      Krnsko       12  4 1 7  21:27 13b.

4.      Struhy        12 0 0 12   3:38   0b.