Povinné vítězství žáků s oslabenými Čejeticemi

V neděli 1.5.2011 starší žáci hostili mužstvo Čechie Čejetice, tým z předposledního místa tabulky. Soupeř přijel značně oslabený a nastoupil celkem jen s devíti hráči včetně brankáře.

První poločas se nesl v duchu bránících hostí a naší hry na jednu branku. Během první poloviny se nám podařilo postupně dosáhnout na skóre 6:0, a to třemi brankami Standy Nedvěda, dvěma Matěje Hampeise a jednou vlastní, kterou si bránící hráč hostí nešťastně při závaru před brankou srazil do vlastní sítě. Od 20. minuty naše mužstvo hrálo již bez Standy Nedvěda, který se soustředil na zápas za dorost.

Druhý poločas už přinesl jen jednu branku, když se po rohovém kopu trefil hlavou Petr Šverma. Hra byla stále stejná, hosté v pěti až sedmi hráčích na vápně bránili, do žádné akce se téměř nepustili.

Konečný výsledek utkání téměř na jednu branku 7:0 a povinné tři body doma.

Do utkání hráči nastoupili v nových zelených dresech, takže věřím, že se bude jednat o dresy vítězné.

Sestava:Kysela – Cecava, Šverma, Adam, Kendík – Bradáč, Hampejs, Nedvěd, Fryč – Štěpánek, Resl.

Střídající:Říha, Kubik, Hulinský.

Branky: 3 x Nedvěd, 2 x Hampeis, 1 x Šverma, 1 x vlastní, poločas 6:0

Trenéři : Milan Beránek a Leoš Adam