Přestřelka v Bělé vyzněla pro domácí

V sobotu 23.4.2011 zajíždělo mužstvo starších žáků na hřiště první SK Bělá pod Bezdězem.. Po předchozím vysokém vítězství v Krnsku si kluci věřili. Bohužel, k zisku tří bodů to nestačilo a konečný výsledek 8:5 pro Bělou připomínal spíše výsledek ledního hokeje. V sestavě chyběl Štěpánek a Beran.

Do začátku naši hráči přímo vlétli a hned v třetí minutě vstřelil první branku utkání Standa Nedvěd a po pěti minutách se k němu přidal po závaru před domácím brankářem Martin Kubik. Nečekané vedení již v osmé minutě ale celé mužstvo ukolébalo a aktivitu převzali domácí. Nejprve se jim podařilo snížit, poté vyrovnat a nakonec nám vstřelili do konce prvního poločasu celkem pět branek. Do kabin se odcházelo za stavu 2:5.

Druhý poločas jsme začali aktivněji. Přesto se soupeři podařilo vstřelit další gól. I přesto jsme neusnuli na vavřínech, vytvořili si několik šancí. Při jedné z nich se podařilo ze samostatného úniku vstřelit náš třetí gól Standovi Nedvědovi. Dále jsme se pokoušeli prolomit obranu soupeře rychlými protiútoky, přičemž při jednom soupeř ve vápně fauloval St. Nedvěda a následnou penaltu Filip Adam proměnil. Kluci vycítili, že by mohli výsledek zvrátit, ale bohužel došlo k opaku a domácím se podařilo zvýšit na 7:4. I tak jsme se hnali do útoku a vynutili si několik faulů. Jeden z nich potrestal nádhernou střelou pod břevno ze vzdálenosti 35 metrů Matěj Hampejs. Další gól jsme ale již nevstřelili a domácím se ještě podařilo proměnit spornou penaltu za faul v našem „vápně“.

Ukázalo, že mužstvo je schopné držet krok i s mužstvy z prvních míst. Bohužel „ukolébání“ při nečekaném vedení v průběhu utkání bylo silnější a soupeř jej využil.

Sestava: Kysela – Cecava, Šverma, Adam, Marcinko – Bradáč, Hampejs, Nedvěd, Fryč – Kubik, Resl.

Střídající: Říha, Kendík, Hulinský.

Branky: 2 x Nedvěd, 1 x Hampeis, 1 x Kubik, 1 x Adam (p.), poločas 5:2

Trenéři : Milan Beránek a Leoš Adam