První turnaj přinesl 4 body

První turnaj Struhy

V minižákovské II. divizi skupině A začal boj o dvě postupová místa v pátek 7.5. na hřišti Struh. Bakovští minižáci získali 4 body ve velmi vyrovnaných zápasech a jsou díky lepšími skóre na 2 místě tabulky.

Krnsko – Bakov 1:1 (1:0)

S tradičním soupeřem posledního roku jsme sehráli zápas rozdílných poločasů. V prvním bylo Krnsko výrazně lepší a zaslouženě vedlo, ve druhé jsme se probudili a hru vyrovnali – výsledkem byla vyrovnávací branka, když trestný kop Říhy propadl přes klubko hráčů až do sítě.

Benátky – Bakov 2:1 (1:0)

Benátky jsou nejlepším mužstvem této skupiny a od počátku měli herní převahu, která vyústila ve vedoucí gól. Pak se Bakov zlepšil a vyrovnal hru i skóre Kendík se trefil přes celou brankou skákavou střelou. Pak se několikrát vyznamenal nádhernými robinzonádami brankář Hašek, který minimálně 3 krásné střely vytáhl na roh na čtvrtou byl krátký – 2:1. Benátky byly lepším týmem,ale Bakov zlepšil obranu a mohl i srovnat skóre, ale Vích nedal sólo sám na brankáře a Kendík ani na třikrát nepřekonal ležícího brankáře.

Struhy – Bakov 0:3 (0:2)

Poslední zápase Bakov zvládl – množství střel pochytal domácí brankář velmi malého vzrůstu ovšem velký výkonem. Překonal ho až dvojitou dorážkou Kendík. Jednoduchost pak předvedl Petr Koukal, který z obrany vyvezl míč, zasekl a střelou na zadní tyč přidal nádherný druhý gól. Ve druhé půli ještě přidal pojistku Říha.

Kromě zaspaných úvodů utkání jsme předvedli kvalitní fotbal, ještě trošku vázla kombinace, ale jinak bojovnost podpořená kromě dobrých výkonů tradičních opor výbornými výkony Tomáše Hulinského a Lukáše Culka a důrazného Zdeňka Vícha.

Sestava: Roman Hašek – Petr Koukal, Honza Resl, Tomáš Hulinský – Jan Říha, Robert Fryč, Honza Zemanec - Tomáš Kendík, střídali: Zdeněk Vích, David Šulc, Honza Šafr a Lukáš Culek.

Trenéři: Patrik Špringer, Jan Nagy a Jan Resl.

Ostatní výsledky: Benátky – Struhy 1:0, Krnsko – Struhy 5:0, Benátky – Krnsko 7:0