Rezerva kontolovala výsledek a těsně před koncem vyrovnala.

FK Slavoj Čistá – SK Bakov B

3:3 (1:1)

Branka: 36.Kendík, 68.Hozák, 82. Louda

Sestava: Jíra – Malina, Prokůpek st. (72.Malina), Šavrda, Hozák – Řehák (69.Tóth), Kendík, Prokůpek ml., Louda – Bareš (80.Šulc), Resl (88.Čonka)

Rezerva hrála své sedmé podzimní vystoupení souběžně s A-týmem. Proto měl hrající trenér Resl velmi omezené možnosti při tvorbě ideální sestavy. Do derby museli průběžně vstoupit i hráči nedávno ještě žáci, patnáctiletí Tóth a Čonka. Podobně jako v Bakově A-tým i rezerva v nedaleké Čisté špatně vstoupila do zápasu a od 4.min prohrávala. Průběžný stav však srovnala již do poločasu, autorem první branky byl ve 36.min Kendík. Ve druhém poločase se Hozákem B-tým ujal vedení. To jim vydrželo pouze 5 minut. Po slepených dvou gólech domácí otočili a vedli 3:2. Bod zařídil v 82. min Louda.