Skvělý úvod přípravného období

MSK ml dorost – Bakov nad Jizerou 1:3 (1:1)

Sestava: Lehký (46.min Kysela) – Beránek; Žďánský; Vích; Matohlína (46. min Šverma ) – Mlynka; Kendík; Vaněk; Polášek ( 67. min Adam ) – Nedvěd; Hozák ( 46. min Zdobinský)

Branky: Kendík; Nedvěd; Vaněk

K prvnímu přípravnému zápasu jsme zavítali na hřiště MSK, kde jsme se utkali s mladším dorostem místního MSK.  Zápas se hrál na zmrzlém travnatém hřišti a splnil svůj účel. Hoši si ověřili, že po poctivé přípravě se výsledky můžou dostavit.

První poločas se hrál za mírné převahy domácího mužstva, které sice mělo mírnou územní převahu, ale první velkou příležitost měl Kendík, kterého vychytal domácí gólman Louda. Oprášené pravidlo nedáš dostaneš se opět potvrdilo a domácí z nenápadné akce otevřeli skóre. Náš tým však nerezignoval a podával celkem slušný výkon, který byl korunován vyrovnávací brankou Kendíka po pěkné přihrávce Vaňka.

Do druhé půle jsme vstoupili s několika změnami, což mělo za následek několik nepřesností. Ale postupem času jsme začali mít zápas pod kontrolou. A dostavili se i šance. Svou třetí tutovku neproměnil Kendík, ale o několik minut později nádherně vysunul Mlynka Nedvěda a ten nedal brankáři šanci. 1:2. Domácí se sice snažili o vyrovnání, ale neše obrana hrála spolehlivě, a když Vaněk využil zaváhání stoperů a s přehledem zvýšil na 1:3 bylo o výsledku rozhodnuto.

Výsledek nelze přeceňovat, přesto si mužstvo zaslouží za předvedený výkon pochvalu. Oporou byl velmi dobře hrající Vaněk.