Starší žáci vítěznou šňůru na SKP MB neporušili

V sobotu 21.5.2011 starší žáci nastoupili na hřišti soupeře ze středu tabulky – SKP Mladá Boleslav. Předchozí čtyři zápasy vyhráli a v tomto chtěli pokračovat.

Průběh prvního poločasu tomu ale nenasvědčoval. Na velmi vysokém trávníku se nám nedařila kombinace, v obranné fázi jsme několikrát chybovali a do kabin se šlo se sklopenými hlavami za nepříznivého stavu 0:2.V kabině muselo dojít k velmi důrazné domluvě všem hráčům a to pomohlo. Kluci začali chtít hrát fotbal, postupně si vypracovali několik brankových šancí, ale první branku se nám podařilo vstřelit až v 52. minutě, kdy se po sólu na gólmana domácích nemýlil Standa Nedvěd. U druhé byl jako střelec opět Standa. Vítězný gól se nám podařilo vsítit tři minuty před závěrečným hvizdem rozhodčího. Matěj Hampeis z volného přímého kopu ze vzdálenosti 25 metrů umístil míč těsně pod břevno, brankář domácích si sice na míč sáhl, ale gólu nezabránil.

Tři body jsme přivezli, ale nyní s obrovským úsilím až v druhém poločase. První poločas raději  kluci, zapomeneme…. .V průběžném pořadí je mužstvo starších žáků na pěkném čtvrtém místě se ztrátou tří bodů na třetí Luštěnice. Opět připojit gratulaci minižákům k jejich dalšímu úspěchu – k nedělnímu vítězství ve Štiku cup ročníku 2010/2011.

Sestava:Kysela – Cecava, Šverma, Adam, Beran – Bradáč, Hampeis, Nedvěd, Fryč – Štěpánek, Kubik.

Střídající: Kendík, Vích, Marcinko, Říha, Resl

Branky: 2 x Neděvd, 1 x Hampeis, poločas 2:0

Trenéři : Milan Beránek a Leoš Adam