Střelecké probuzení odnesly Pečky "kanárem"

Bakov – Červené Pečky 6:0 (3:0)

Utkání začalo hodně nečekaně. Po trápení v koncovce v minulých zápasech se podařilo hned z první nenápadné akce skórovat. Střela Berana skončila po teči u druhé tyče než brankář čekal. Než se hosté rozkoukali, měl pojistku na noze opět Beran, ale v samostatném nájezdu jeho pokus skončil na břevně. O minutu později se již skóre měnilo. Na roh si nejvýše vyskočil Flodrman a jeho akrobatický pokus skončil v síti – 2:0. Hosté se snažili kombinovat, ale jejich pokusy byly nepřesné, nebo je domácí stačili přerušit faulem, což se během zápasu povedlo ještě 33 x (dle neoficiální statistiky domácích). Další gól přišel ve 20. minutě, kdy Beran vyrazil za beky a po kličce brankáři poslal míč mezi dobíhajícími obránci do sítě – 3:0.

Hned po změně stran měli náznak šance hosté, ale Flodrman přesným skluzem nebezpečí uhasil. Udeřilo opět na druhé straně – Vaněk utekl obránci, ten ho fauloval, ale rozhodčí udělil pouze žlutou kartu. Z následného přímého kopu zatočil míč přes zeď Beran a ani na čáře stojící obránce nestačil reagovat – Beranův hattrick znamenal vedení 4:0. Mezihra pohledná nebyla, ale šance měl i nadále jen Bakov. Bláhův nájezd brankář ustál a nenechal se překvapit přehozením. Na střelu Vaňka po dalším průniku však již nestačil. A když Bláha v dalším úniku orazítkoval jen tyč uzavřel skóre Kořínek po povedeném slalomu a střele podél nohy brankáře.

Sestava: Janura – Vaníček, Sedláček, Flodrman,Bláha – Vaněk (69.Malina), Beran (85.Špringer P.), Frelich, Kořínek, Hůlka – Mlynka (52.Smetana). Trenéři: Špringer, Syrůček.

Branky: 3x Beran, Flodrman, Vaněk, Kořínek