třetí příprava = potřetí 3:1

ROMA Benátky - Bakov „ B „  1 : 3

K přátelskému utkání do Benátek jsme zajížděli pouze v deseti lidech a i když někteří hráči to nemohli nějak přenést přes srdce, přece jenom se nám podařilo tento zápas přivést k vítěznému konci.

V prvním poločase, v kterém jsme podali ještě jakž takž solidní výkon, se nám podařilo vstřelit gól nejdříve v 6´minutě Šavrdou a poté v 20´minutě Fluskem a vyhrát první poločas 2:0. Kdyby ale první poločas skončil 0:6, nebylo by se čemu divit. To mluví samo za sebe.

Druhý poločas byl poněkud horší s řadou nepřesných přihrávek a zbytečně ztracených míčů. Soupeř, který byl po celý druhý poločas lepším mužstvem, toho využil a 66´snížil na 1:2. Stačilo, ale lehké zaváhání v jejich obraně a Beránek po centru z pravé strany hlavou

zvýšil náš náskok na 1:3. Ještě bych chtěl zvlášť vyzdvihnout výkon našeho brankáře Lehkého, který náš tým, hlavně

v druhém poločase, podržel několika bravurními zákroky a zvláště chycenou penaltou nařízenou v 60´minutě.