Třetí vítězství v řadě!!!

Luštěnice - SK BAKOV 0:2 (0:0)

Branky: Nedvěd; Kendík

Sestava: Lehký – Beránek; Žďánský; Zahrádka; Matohlína – Polášek (55. min Mlynka ); Vích; Vaněk; Kendík – Nedvěd ( 85. min Adam ); Hozák

K velmi důležitému zápasu jsme nastoupili na hřišti Luštěnic. Ty nás vystřídaly před dvěma koly na posledním místě a hrálo se o odpoutání od poslední příčky. Za krásného letního dne se nehrál hezký fotbal. Obě mužstva si uvědomovala důležitost utkání a možná i  proto bylo vidět hodně moc nepřesností a nervozity. Přesto naše mužstvo bylo lepší a k několika šancím se v první půli dostalo. Bohužel náhradní gólman domácích vše bravurně chytil. My jsme soupeři nepovolili vůbec nic, a když jedinou nebezpečnou střelu z trestného kopu vyrazil Lehký na roh, šlo se do kabin za stavu 0:0

Do druhé půle jsme vstoupili přece jen trošku sebevědoměji. Zpřesnili jsme hru, povedlo se nám soupeře přehrávat ve středu hřiště a přišli i šance. Tu první nám pokazil praporek pomezního rozhodčího, který odmával neexistující postavení mimo hru našemu Hozákovi, který by postupoval sám na domácí branku. Gólu jsme se dočkali v 55. minutě, když svou příležitost proměnil Nedvěd. Od tohoto okamžiku jsme měli hru plně pod kontrolou. Po trestném kopu nastřelil hlavou břevno domácí branky Vích. Sólo tohoto hráče skončilo nepřesnou střelou a po další standardce přehazoval hlavou Hozák brankáře, který vyrazil míč nad sebe a dobíhající Kendík pojistil náš náskok. Tento hráč mohl zvýšit i na rozdíl tří branek, ale své sólo darebně zakončil, takže konečný stav zůstal 2:0 pro nás.

Nepředvedli jsme nijak oslnivý výkon, ale byly to první body ze soupeřova hřiště a třetí vítězství v řadě. A to se počítá. Když k tomu připočteme druhou nulu v obdržených brankách v řadě, tak můžeme být spokojeni. Nesmí nás ovšem tyto výsledky uspat. Čekají nás ještě velmi těžké zápasy a je potřeba potvrdit zlepšení hned v následujícím zápase proti mužstvu z horní poloviny tabulky Semic. Doufejme, že společně s A týmem, které také hostí Semice, předvedeme kvalitní fotbal s bodovým bonusem.