V Benátkách byl dorost bez šance na úspěch

Benátky – Bakov 8:0 (5:0)

SESTAVA: Lehký (15. min Kysela ) – Beránek; Žďánský; Matohlína; Adam – Mlynka (75. min Vaněk); Vích; Šverma; Kendík; Polášek – Hozák

V dalším mistrovském zápase utrpělo naše mužstvo na půdě třetího týmu soutěže debakl. Zápas se hrál za krásného jarního počasí na umělé trávě. Od první minuty byli domácí hráči jasně lepší a nedali nám vydechnout. Jejich nátlaková hra na malém hřišti nám dělala velké potíže po celý zápas. Soupeř nás uzavřel na naši polovině a de facto nás pustil na jejich pouze při rozehrávání s poloviny hřiště. Převaha byla výrazná a byla vyjádřena i skórem. Poločas 5:0, aniž bychom ohrozili soupeřovu branku.

Druhá půle již byla o něco lepší. Soupeř byl stále jasně lepší, ale s příchodem Vaňka jsme se přece jen osmělili a vytvořili si 3 příležitosti, které buď zlikvidoval domácí brankář, nebo šla střela těsně domácí branky. Konečné skóre 8:0 bylo naprosto zasloužené. Bohužel se ukázalo, že bez hráčů Zahrádky a Vaňka se nemůžeme nejlepším týmům vůbec přiblížit. Asi bychom prohráli i s těmito hráči, ale věřím, že zápas by byl mnohem vyrovnanější a důstojnější.

Teď je třeba zmobilizovat síly na velmi důležitá utkání, které nás v příštích třech kolech čekají. Bude to přímí boj o záchranu a já věřím, že se prosadíme.