Výborných šest bodů z Krnska

Ve druhém turnaji za velmi nevlídného počasí dokázali bakovští minižáci vydolovat v Krnsku 6 bodů a drží se po polovině II.divize na druhém postupovém místě.

Krnsko – Bakov 1:3 (1:0)

Náš tradiční soupeř byl v první půli jako již tradičně lepší a jako již popáté ze sedmi letošních duelů v poločase 1:0. Ve druhé půli zlepšili pohyb, bránění a zaslouženě vyrovnali. Říhův trestný kop tečoval patou střelec posledních kol Vích – 1:1. Zvýšený důraz a tlak na soupeře především v záloze přinesl další šance – Říha tvrdou střelou na mokrém terénu nedal brankáři šanci a po akci Vícha s Kendíkem dostal Říha přihrávku prázdnou branku – 1:3. Obrana pracovala spolehlivě a s přehledem jsme si náskok pohlídali.

Benátky – Bakov 1:0 (1:0)

Herně lepší Benátky dlouho narážely na pevnou obranu za první půli si vytvořily dvě šance, když útočník přetlačil dva obránce a jednou nechytatelně trefil. Ve druhé půli se hra vyrovnala, začala se prosazovat opět záloha v čele s Fryčem a důrazným Víchem a k vyrovnání nebylo daleko. Střela Fryče z dálky nebyla dostatečně prudká a když v poslední minutě zazdil 100 % šanci po akci Vícha s Fryčem Kendík, kdy ze dvou metrů mířil vedle, skončil zápas těsnou výhrou Benátek.

Struhy – Bakov 1:5 (0:1)

Soupeře jsme přehrávali pohybem a po stranách, kde hlavně útoky obránců rozhodovaly. Po prvním z nich střílel Resl, brankář vyrazil za sebe a dobíhající obránce trefil do vlastní branky. Další šance především Kendík nevyužil. Druhý poločas byl výborný – hned po minutě připravil Šulc pozici Kendíkovi 0:2, Po chvíli signál po rohu a znovu Kendík – 0:3. Další roh a Reslův centr skončil s pomocí obránce opět u tyče – 0:4. Až poté se dostaly ke slovu Struhy – ojedinělou chybu potrestaly snížením. Poslední slovo měl Říha z trestného kopu. Další šance zůstaly nevyužity, zejména slalomů Fryč gólové zakončení chybělo.

Sestava: Roman Hašek – Franko Marcinko, Honza Resl, Tomáš Hulinský – Honza Říha, Robert Fryč, Zděnek Vích – Tomáš Kendík. Střídali: Lukáš Culek a David Šulc.

Trenéři: Patrik Špringer. Jan Nagy a Jan Resl.

Ostatní výsledky: Benátky – Struhy 2:0, Krnsko – Struhy 2:1, Benátky – Krnsko 2:0.