Vydřené vítězství se Sadskou

SK Bakov – Sadská 2:0 (0:0)

Branky: Hozák; Nedvěd

Sestava: Lehký - Šverma; Žďánský; Zahrádka; Adam (46. min Matohlína) – Hampejs (85. min. Kysela); Kendík; Vaněk; Polášek – Hozák; Nedvěd

K velmi důležitému zápasu jsme nastoupili bez 4 hráčů základní sestavy, které nahradili končící starší žáci. I proto můžeme být s výsledkem spokojeni. Ale pouze jen s výsledkem. Hra neměla valnou úroveň. První půle se nám vůbec nepovedla. Hráli jsme nepřesně, ustrašeně a alibisticky. Platí to především o zkušenějších hráčích. V první půli jsme si prakticky nedokázali vytvořit nějakou šanci. Byla to jedním slovem tragédie.

Po změně stran se naše mužstvo přeci jen zlepšilo a po první pohledné akci na jeden dotek jsme se ujali vedení 1:0. Branku dal Hozák. Tato branka nás ale příliš neuklidnila. Sice jsme se několikrát dostali do šance, ale pojistit náskok se podařilo pár minut před koncem Nedvědovi, a tak tři důležité body zůstali doma.