Vysoká prohra na hřiští lídra soutěže

JIRNY - BAKOV N/J 9 : 0 ( 5 : 0 )

Po dalším zápase je naprosto jisté, že náš dorost je nejen ve výsledkové krizi, ale i v morální. Přístup některých jedinců je vůči celému kolektivu neomluvitelný!!! To, že zajíždíme v krajské soutěži na vedoucí mužstvo v devíti lidech, a to ještě díky bohu jel s námi brankář žáků, je nehorázná ostuda.

Ovšem ti, co byli na hřišti, odvedli velmi obětavý a bojovný výkon a zaslouží si pochvalu. 20 minut nám soupeř nemohl dát branku a ani se nedostal do šance. Dokonce za stavu 2:0 jsme měli obrovskou šanci, ale Zahrádkova střela se otřela pouze o břevno domácí branky. Na konci poločasu se již projevila převaha domácích a skóre narostlo na 5:0. Druhý poločas se odehrál ve stejném obraze až do závěrečného hvizdu s výsledkem 9:0!

Víc snad není třeba nic dodávat. Přejme si, aby ve zbývajících třech zápasech došlo alespoň k nějakému posunu a odehráli jsme zápasy důstojně

Sestava : Kysela – Rothe; Hozák; Žďánský; Turza; Matohlína – Mlynka; Zahrádka; Kendík;