Zasloužená výhra nad Zelenčí znamenala další posun v tabulce

SK BAKOV – SOKOL ZELENEČ 3:0 (1:0)

Branky: Nedvěd; Vích; Žďánsky

Sestava: Lehký – Beránek; Žďánský; Zahrádka; Matohlína (75. min Šverma ) – Polášek (70. min Zdobinský ); Vích; Vaněk; Kendík – Nedvěd ( 85. min Adam ); Hozák.

K dalšímu souboji o záchranu jsme nastoupili proti mužstvu Zelenče, které na nás mělo náskok 7 bodů. Chtěli jsme potvrdit naši zlepšenou výkonnost a zmenšit jejich náskok. Takový vstup do utkání, jako jsme měli minulý týden, se nám však nepodařil. Začali jsme trošku zakřiknutě a soupeři přenechali iniciativu. Ten si však žádnou šanci nepřipravil. Byli jsme to naopak my, kteří se dostali do první gólové šance. Po pěkné kombinaci Vaněk, Vích, Kendík posledně jmenovaný uvolnil Hozáka, který běžel sám na brankáře hostí, kterého však nepřekonal. Tato akce nás však povzbudila a pomalu jsme se dostávali do hry a ve 30. min jsme konečně udeřili Nedvědem, který po pěkné akci dal první branku utkání. Soupeře jsme tím zaskočili, takže do poločasu na nás nic nevymyslel a my kontrolovali hru.

Do druhé půle jsme vstoupili s odhodláním pojistit si náskok. To se nám povedlo v 55. minutě, kdy Vaněk naservíroval míč z rohu na hlavu Vícha a bylo to 2:0. A jelikož o 10 minut později, opět Vaněk posadil míč na hlavu, tentokrát Žďánského , byl stav 3:0. Od tohoto momentu jsme měli zápas zcela pod kontrolou. A přišly i šance. Vaněk ležérně zahodil svá dvě sóla a střela Vícha po krásném sólu skončila těsně vedle šibenice.

Mužstvo opět zahrálo velice dobře. Brankář Lehký po prvním nepovedeném zákroku se uklidnil a chytal velice spolehlivě. Kryl jednu gólovou střelu v prvním poločase. Obrana zahrála velmi spolehlivě. Nepustila soupeře do šancí. Záloha by se měla ještě zlepšit. Časté ztráty míče nás stojí mnoho sil. To platí i o utočnících. Přesto je třeba mužstvo pochválit za týmový a bojovný výkon. Další velmi důležité utkání hrajeme na půdě Luštěnic a tam bychom chtěli vyhrát.