Zasloužení vítězství nad Krnskem katapultavolo dorost na 12. místo

SK Bakov nad Jizerou – SK Krnsko 5:2 (4:1)

Branky: Kendík; vlastní; Nedvěd; Vaněk; Hozák

Sestava: Lehký – Beránek; Žďánský; Zahrádka; Matohlína (85.min Adam) – Mlynka ( 60.min Polášek); Vích; Vaněk; Kendík – Nedvěd; Hozák

Souboj o poslední místo v tabulce jsme zvládli. Hned v 1. minutě nádherně uvolnil Vaněk do uličky Kendíka, který postupoval z levé strany sám na gólmana, kterému technickou střelou na zadní tyč nedal šanci. 1:0 a uklidnění. Soupeř byl v šoku a dělal chyby. Tu první ještě Nedvěd nepotrestal, ale ve 13. minutě to bylo již 2:0, když po našem rohovém kopu si dal hlavou vlastí branku hostující hráč. Soupeř se oklepal a několikrát zahrozil před naši brankou. Naštěstí z toho branka nepadla. Naopak Nedvěd využil zaváhání stoperů a proměnil svou druhou šanci v branku na 3:0. To nás trochu ukolébalo a přenechali jsme soupeři na chvilku iniciativu, z které pramenilo snížení na 3:1, když obrana a brankář nechali propadnout ve vápně míč a soupeř toho využil. Na štěstí se do kabin šlo za stavu 4:1 po krásné, ale náhodné trefě Vaňka.

Druhý poločas již nenabídl tolik branek jako první. Naše mužstvo si hlídalo výsledek. Hozák ho ještě v 55. minutě pojistil hlavou na 5:1. Soupeř sice kontroval výstavní bombou z trestného kopu do levého růžku naší branky, ale víc jsme již Krnsku nedovolili, a když ještě několik našich šancí jsme zahodili skončilo utkání 5:2. Tento výsledek nás posunul o 2 místa v tabulce. Doufejme, že na posledním místě jsme se ocitli naposledy. Mužstvo odehrálo dobrý zápas. Hrálo jako TÝM a snažilo se o kombinační hru. Věřme, že naše výkonnost se bude nadále zlepšovat a mužstvo se v tabulce posune o nějaká místa nahoru.