Železný Brod méně chyboval

Další přípravný zápas sehrálo naše A mužstvo na UMT Desná s Železným Brodem, hrajicí krajský přebor.V neuplné sestavě - chyběli Janura,Bláha a Kořínek, hráči podali snaživý výkon, ale po chybách v obranné činnosti prohráli 4:3 /0:1/.

První branku vstřelil Beran již v 6. minutě po přihrávce Frelicha. Soupeř nám dělal velké problémy při napadání naší rozehrávky.Ve 44. minutě jen vynikající zákrok brankaře, po ztrátě míče na naší polovině zabránil vyrovnání.

Druhý poločas nás soupeř přitlačil a po opakovaném rohovém kopu nekrytý hráč ve vápně pohodlně hlavou vyrovnal na 1:1.V 60. minutě, po špatném vystavení do ofsidu soupeř šel do vedení 2:1.

V 62. minutě, po průniku Mlynka vyrovnal na 2:2, ale po zaváhání a následném faulu brankaře v 65. minutě soupeř z pokutového kopu upravil na 3:2. Přesto tato zbytečná chyba nás nepoložila a v 69. minutě si Vaněk zaběhl za obranu a svým důrazem na brankaře vyrovnäl na 3:3. V 79. minutě veliká šance Vaňka, který šel sám na brankaře, ke goóu nevedla.V 90. minutě, po nedorozumění stopéra s brankařem soupeř skóroval na konečných 4:3.

Sestava:Lehký-Smetana/Koťátko/,Flodrman,Sedláček,Malina-Nagy/Vaněk/,Zajíček,Frelich,

Beran,Hůlka-Mlynka/Špringer P./    trenéři L.Špringer a M.Syruček.