Zimní příprava 2011

ZIMNÍ PŘÍPRAVA-sezona 2010/2011.

sobota   8.ledna                                               v 10 00 hod                stadion

 

pondělí 10.l.                                                    v 19 00 hod                hala Bělá p.B.              1.týden

středa   12.1.                                                   v 16 00 hod                stadion

čtvrtek 13.1.                                                    v 16 00 hod                stadion/UMT/

sobota 15.1.                                                     v 10 30 hod               posilovna/Galaxie/

 

pondělí 17.1.                                                   v 19 00 hod                 hala Bělá p.B.             2.týden

středa   19.1.                                                  v 16 00 hod                 stadion

čtvrtek 20.1.                                                   v 16 00 hod                 stadion/UMT/

 

pátek    21.1. – úterý 25.1. hory                            

středa 26.1.                                                           ?                         spinning/Galaxie/

čtvrtek 27.1.                                                    v 16 00 hod                 stadion/UMT/              3.týden

sobota 29.1.                                                     v 10 00 hod                stadion

 

pondělí 31.1.                                                  v 19 00 hod                  hala Bělá p.B.             4.týden

středa     2.2.                                                        ?                         spinning/Galaxie/

čtvrtek   3.2.                                                   v 16 00 hod                 stadion/UMT/

neděle    6.2.   –přípravný zápas-Kosořice        v 14 30 hod                  UMT Benátky

                                                   

pondělí 7.2.                                                     v 19 00 hod                hala Bělá p.B.              5.týden

středa   9.2.                                                          ?                         posilovna/Galaxie/

čtvrtek 10.2.                                                    v 16 00 hod                 stadion/UMT/

sobota 12.2. –přípravný zápas-Jičín                   v 15 00 hod                 UMT Jičín        

                                                  

pondělí 14.2.                                                   v 19 00 hod                hala Bělá p.B.              6.týden

středa   16.2.                                                   v 16 00 hod                stadion

čtvrtek 17.2.                                                   v 16 00  hod                stadion/UMT/

sobota 19.2. –přípravný zápas-Dl.Lhota             v 12 30 hod                 UMT Benátky

                                               

pondělí 21.2.                                                   v 19 00 hod                hala Bělá p.B.              7.týden

středa   23.2.                                                   v 16 30 hod                stadion

čtvrtek 24.2.                                                   v 16 30 hod                stadion/UMT/

sobota 26.2. –přípravný zápas-Ž.Brod               v 13 00 hod                 UMT Desná

                                            

pondělí 28.2.                                                  v 19 00 hod                hala Bělá p.B.              8.týden

středa   2.3.                                                    v 16 30 hod                stadion

čtvrtek 3.3.                                                     v 16 30 hod                stadion

sobota 5.3. –přípravný zápas-Luštěnice

                                            

pondělí 7.3.                                                     v 16 30 hod                stadion                        9.týden

středa   9.3.                                                    v 16 30 hod                stadion

čtvrtek 10.3.                                                    v 16 30 hod                stadion

sobota 12.3.-mistrovský zápas/Benešov B/