Diskuzní fórum

Mělník-Bakov

Myslím pane Kamenický, že jste byli hlavně v prvním poločase mnohem horším týmem a můžete být rád jen za dva góly, jediné pochybení rozhodčího /možný faul na vašeho hráče/. Už při nástupu na hřiště jste brečel jak malé dítě kterému nikdo nekoupil zmrzlinu. Když víte jak to je /to jsou vaše slova/, tak jako bývalý známý hráč něco udělejte, konejte, ono je ale lepší brečet a kydat na jiné. Jinak vaše nadávání na lavičce to je také něco

Článek zápasu Bakov-Chotětov

Pánové, ve svém článku si tak trošku odporujete. V první části haníte krajského rozhodčího a pak napíšete, že branka padla skrz Vaší zeď a dva hráči se skoro poperou. Já si myslím, že rozhodčí na Vás naopak byl hodný, protože mohl klidně oba hráče a hlavně brankáře vyloučit. Pane Beránku opět pláčete nad špatným "hrobem". Dále se nebudu rozepisovat, abych Všemu klubu nepřiděl starosti.
S úctou Miroslav Pelota

Re: Článek zápasu Bakov-Chotětov

Články nepíše pan Beránek. Hodnocení zápasu z pohledu klubu je vždy trochu subjektivní, jsem si jist, že tobě přišly všechna rozhodnutí sudího v pořádku. A hodnocení z druhé strany na našem webu pod vymyšleným jménem nestojí za delší reakci, "Mirku". Buď se podepiš jako chlap nebo si to strč do ...za klobouk. Nazdar

Re: Re: Článek zápasu Bakov-Chotětov

Hlavně ,že ty jsi napsal svoje jméno Viktore, celý Bakov je trapný včele s plačícím Beránkem a Kamenickým. Pokud neumíš napsat článek objektivně tak se do toho neser Viktore. další článek o zápasu v Mělníku je toho důkazem.

Re: Re: Re: Článek zápasu Bakov-Chotětov

Ani já nepíšu články, ty moulo. A jsem jediný Viktor v SK Bakov, takže najít moje celé jméno by trvalo i šimpanzovi asi minutu.

Re: Re: Re: Re: Článek zápasu Bakov-Chotětov

A proč bych to dělal, trapný Bakov má b beztak ostudu a v sobotu se Vám s chutí ještě vysměju Viktorku.....

nová sezona

Nešlo by dát na stránky rozpis mistr.zápasů A mužstva? Díky a přeji hodně bodů v B třídě.

Bakov - Čistá

Byl jsem se po pár letech podívat v Bakově. Hřiště pěkný, ale k fotbalu patří i klobása a ta v Bakově není, což je škoda.

Re: Bakov - Čistá

za to fotbalisti asi moc nemůžou...

dotaz

Koukám,že když se nevyhraje,tak není zájem něco napsat o zápase.

Re: dotaz

Vždyť Béčko vyhrálo tak o čem chceš psát? O tom že Klášter dostal 8? Máš přijít a koukat

Electronics Australia

fry's electronics

Vánoce dotaz

Cusik. Jak je otevřeno na szadione o svvatkach

Re: Vánoce dotaz

Myslím, že mají od 3.1. ale nejsem si jistej :)

Přidat nový příspěvek