Ani 2 góly Nedvěda porážku neodvratily

Doubrava - Bakov 3:2  (2:0)

 Starší žáci předehrávali ve středu 6.4.2011 utkání 24. kola na hřišti SK Jizeran Doubrava. Soupeř byl přes zimní přestávku na osmém místě tabulky, tedy s dvoubodovou ztrátou na naše mužstvo. V utkání na podzim vyhrálo naše mužstvo na domácím hřišti těsně 2:1.

Prvních patnáct minut bylo jen v režii soupeře, kdy naši hráči se zřejmě nemohli probudit ze zimního spánku. Nedostali jsme se z vlastní poloviny. Naše nečinnost vyústila v inkasování branky a změně stavu na 1:0. V tu chvíli se naši hráči konečně probudili a to přispělo ke čtyřem gólovým šancím našeho mužstva v podání Standy Nedvěda. Bohužel tři střely šly těsně mimo branku a jednu brankář domácích konečky prstů vytáhl na tyč. Stav do poločasu se nezměnil.

Do druhého poločasu jsme nastoupili aktivněji, ale soupeř potrestal naše zaváhání obrany a samostatným protiútokem zvýšil na 2:0. Naše mužstvo přes tuto skutečnost dále vyvíjelo aktivitu a podařilo se nám snížit brankou Standy Nedvěda na 2:1. Jenže v zápětí přišlo další zaváhání obrany a soupeř se opět vzdálil na dvoubrankové vedení 3:1. Vytvořili jsme si několik příležitostí, ale žádná nevedla k vstřelení branky. Až deset minut před koncem se Standovi Nedvědovi podařilo snížit na 3:2.

Do konce zápasu jsme ještě několikrát ohrozili branku soupeře, ale vyrovnávací branku se nám už nepodařilo vsítit.

Soupeř nás přehrál v osobních soubojích, v týmové hře i po taktické stránce.

Sestava: Kysela – Marcinko, Adam, Šverma, Beran – Cecava, Hampejs, Nedvěd, Bradáč – Kendík, Štěpánek.

Střídající: Resl, Říha, Vích, Kubik.

Trenéři : Milan Beránek a Leoš Adam

Leoš Adam