Bakov favorita zaskočil, střelci si tentokrát neškrtli.

Branky: 11.,74.Barva, 19.Prokůpek, 61.Vitmajer

Majzlan

Sameš, Malina, Hulínský, Šavrda (85.Turek)

Vitmajer (83.Šulc), Košvanec, Prokůpek (51.Čonka), Hrabánek

Barva, France (80.Bareš)

Bakovská rezerva odehrála tuto neděli na hřišti č.2 na dlouho poslední zápas. Od pondělí budou probíhat stavební a zemní práce na jeho vylepšením. A zápas se týmu Jana Resla náramně vydařil, v souboji s nejlépe střílejícím mužstvem III.třídy nepovolil jediný zásah do černého a sám si tabulkové skóre vylepšil. Obrana svou poctivou prací nepovolila střelcům  favorita zápasu téměř nic. Byť se do branky tentokrát obývanou Majzlanem tlačili i za nepříznivého stavu do poslední chvíle…

Hráči během zápasu odehrávající se na menším hřišti neměli prostoru nazbyt. Kontaktní fotbal neulevoval nikomu, a více vyhovoval bakovákům. Jako v 11.min, kdy po vyhraném souboji v blízkosti vápna si připsal nováček v bakovském dresu druhou podzimní branku. Čtyřicátník Jiří Barva se trefil parádně, jeho pohotová střela se otřela o břevno – 1:0. O deset minut později další zkušený hráč, pětačtyřicátník Jarda Prokůpek narušuje rozehru ve středu hřiště a míří s vybojovaným míčem na hostující branku. Nerozpakuje se a včas chytře jej posílá k tyči. Stav 2:0 vzal hostům vítr z plachet a do konce poločasu nic nevymysleli. I po pauze hráli domácí nadále zodpovědně a nepouštěli jednoho nejlepšího střelce soutěže M.Měkotu do zakončení. Naopak Bakov v 61.min navyšuje skore. Tomu předchází uvolnění od nestárnoucího Prokůpka o generaci mladšího Vitmajera, který z úhlu prostřeluje hostujícího gólmana - 3:0. Čtvrtá bakovská branka pohřbila veškeré šance hostí. Ti odjížděli domů poněkud šokovaní, před tímto utkáním nastříleli ve čtyřech kolech 18 branek (průměr 4,5 na zápas!!!), a s nulou opravdu nepočítali.