Bakovská přípravka i nadále září

Bakovští nejmenší před jarní částí hlásí posilení realizačního týmu a útok na přední příčky ve svých skupinách. Před začátkem jarních soutěží se podařilo rozšířit realizační tým o nové trenéry a to Petra Chromého, Miroslava Bartoše a Jiřího Domácího. Tito se připojili k stávajícím trenérům Janu Nagymu, Petru Jandovi a již zaběhlým vedoucím Lucii a Leoši Adamovým. Při stávající účasti přiližně 30-ti dětí na trénincích se jedná o rovzržění sil a zkvalitnění práce s mládeží v Bakovské kopané.

Bakovská přípravka, přesněji obě dvě mužstva jak A tak i B vstoupila do jarních bojů kde se popere o postup v případě A mužstva do nejvyší soutěže a B mužstva do třetí nejvyšší soutěže na Mladoboleslavsku. Tyto klání o postup se odehrávají formou čtyř turnajů, kdy každý z účastníků pořádá jeden turnaj ve svém domacím prostředí. V podzimní části Bakovští prckové jasně dominovali svým skupinám, kdy ostatním ukázali svá záda v konečném pořadí.

Tento nastolený trend pokračoval i o posledním dubnovém víkendu. A mužstvo vstoupilo do jarních bojů sobotním turnajem v domácím prostředí dne 27.dubna. O postup do nejvyšší soutěže se utkalo s konkurencí z Benátek nad Jizerou, Doubravy a Dobrovice B.  Bakováci využili domácího prostředí a třemi výhrami s přehledem ovládli tento turnaj. Pokud i nadále budou předvádět líbivý a bojovný fotbal, tak ve své skupině nenajdou konkurenci. Za své hovoří výsledky z tohoto turnaje, který odehráli v této sestavě:

Boček Matěj – Adam Daniel, Hrabánek Jan, Harda Tomáš, Štučka Václav, Turek Jan, Gregor Lukáš, Páchym Tomáš, Páchym David

Bakov – Benátky nad Jizerou

4:1

Branky:  2x Štučka, 2x Turek

 

Bakov – Dobrovice B

5:0

Branky: 2x Turek, Štučka, Gregor, Páchym Tomáš

 

Bakov – Doubrava

7:0

Branky: 4x Štučka, 2x Havrda, Turek

 

B-mužstvo do jarních bojů vstoupilo turnajem, které hostil Sokol Struhy. Tento turnaj se odhehrál o den později během mrazivého nedělního dopoledne. Naše rezerva se nenechala zahanbit a napodobila úspěch prvního týmu a též na plno podovala, kdy taktéž nenašla ve své skupině přemožitele. Rezerva ve své skupině narazila na mužstva Kosmonos, Židněvse a domácích Struh. Turnaj ve Struhách se odehrál v této sestavě:

Boček Matěj – Páchym David, Zeman Radim, Hulinský Ondřej, Havrda Tomáš, Gregor Lukáš, Páchym Tomáš, Jireš David, Kirchsläger Jiří, Kirchsläger Daniel

Bakov – Kosmonosy

4:1

Branky:  2x Páchym David, Havrda, Jireš

 

Bakov – Židněves

3:1

Branky: Gregor, Hulinský, Páchym Tomáš

 

Bakov – Struhy

2:0

Branky: Havrda, Páchym David

 

Doufáme, že v těchto výsledcích budeme na dále pokračovat jak první tak i rezervní tým a splníme si cíl postupu do vyšší soutěže, který jsme si předsevzali před jarní částí.