Bakovští mladší žáci se vezou na vítězné vlně

SK Bakov nad Jizerou – SKP Mladá Boleslav  3:1 (0:0)

Sestava: Boček – Adam, Hrabánek, Havrda – Turek (K), Žák – Štučka, Culek

Střídající: Smetana, Stránský, Koucký

Trenéři: Nagy Jan, Janda Petr

Jak viděl průběh zápasu trenér:

Do druhého jarního mistrovského kola jsme se v domácích podmínkách střetli s mužstvem SKP Mladá Boleslav. Náš soupeř se průběžně nacházel v tabulce před tímto utkání o jednu příčku před námi, na 4. pozici a dělilo nás 9 bodů.

Do utkání jsme vstoupili pozitivně naladěni po výhře 7:0 z minulého kola na půdě SK Skalsko. Minulé utkání jsme odehráli vzhledem k (ne)kvalitě soupeře v tréninkovém tempu. S SKP to mělo být jiné kafe. Od začátku se tak hrálo opatrně a se zajištěnou obranou. Vyložených situací bylo poskromnu. Převažovaly střely z velké vzdálenosti. I přesto se utkání hrálo ve vysokém tempu. Na první gól jsme si museli počkat k naší neradosti do 50.minuty, kdy po ztrátě míče v našem pokutovém území potrestal tuto chybu kapitán hostí ráznou střelou a rozvlnil naší síť. Tato situace nás nesrazila na kolena, ale naopak nabudila, kdy jsme zvýšili obrátky zápasu. Za to jsme byli odměněni v 53 minutě, kdy individuálně vnikl do pokutového území hostí Žák a srovnal stav utkání. Na Žáka padla střelecká, kdy v 55 a 56 minutě důraznými střelami z hranice pokutového území soupeře otočil stav utkání a své vystoupení uzavřel čistým hattrickem.  Touto výhrou jsme napodobili naše starší vrstevníky, kteří minulé kolo taktéž ve své kategorii porazili našeho dnešního soupeře výsledkem 3:0.

Prodloužit naší vítěznou sérii budeme chtít v dalším venkovním mistrovském utkání a to přímo v berby s Novou Vsí příští neděli 20.04. od 10:00 hodin.