Béčka na úvod zdolalo Strašnov 4:0

SK Bakov nad Jizerou B – SK Strašnov 4:0 (3:0)

Přátelský zápas

Branky: Beránek2, Formáček, Koťátko

Sestava: Lehký – Šimon, Sedláček, Koťátko, Dlask  – Flusek, Zahrádka,Louda,Hammer – Beránek, Machata

Střídání: Lehký M., Šulc, Formáček, Beránek T., Grolmus

 

Komentář k utkání: V přípravném fotbalovém utkání nastoupila naše rezerva proti mužstvu ze Strašnova a po zásluze bezpečně zvítězila vysokým poměrem 4:0. Naši hráči po celou dobu zápasu jasně dominovali a předčili svého soupeře ve všech řadách. Mužstvo zaslouží pochvalu za přístup k utkání a předvedený výkon.

První branka padla po spolupráci Beránka s Machatou, druhou přidal prvně jmenovaný po samostatném úniku. Naše mužstvo si vytvářelo celou řadu brankových příležitostí, které však neproměňovalo. Navrátilec Louda oslavil svůj návrat do týmu pěknou střelou do břevna. Třetí branku do poločasové přestávky přidal důrazný Koťátko, jehož střela proklouzla hostujícímu brankáři pod tělem.

Druhá půle byla kopií první, hosté nestíhali, v samotném závěru byli zcela odevzdaní a bez sil. Konečnou podobu výsledku dal střídající Formáček, který využil chybné ofsajdové pasti hostí a chytrým lobem překonal brankáře. Pověstného bůra měl na kopačce Machata, bohužel jeho samostatné sólo hostující brankář zneškodnil.